Każdy będzie mógł zostać Wiedźminem. CD Projekt zapowiada grę mobilną "The Witcher: Monster Slayer"

"The Witcher: Monster Slayer" to osadzona w świecie "Wiedźmina" gra role-playing wykorzystującą technologię rzeczywistości rozszerzonej. Tytuł wydany zostanie w modelu free-to-play na iOS oraz Android.
 

Grę mobilną zapowiedziało studio Spokko, będące częścią grupy CD Projekt. W informacji zaznaczono również, że dokładne daty premiery obu wersji zostaną podane jeszcze w tym roku.

Kiedy rozgrywa się akcja "The Witcher: Monster Slayer"?

"Akcja 'The Witcher: Monster Slayer' rozgrywa się kilkaset lat przed wydarzeniami z serii gier "Wiedźmin". Na ziemiach Kontynentu roi się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie. Gracze wcielają się w profesjonalnych zabójców potworów i - dzięki rzeczywistości rozszerzonej - stawią czoło niebezpieczeństwu, które czai się na każdym kroku. Za grę odpowiedzialne jest studio Spokko" - czytamy dalej.

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin 3 i CD Projekt. Polskie gry robią furorę na świecie [TOPtech]

W skład grupy CD Projekt wchodzą także: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

GOG urządza żniwa - wielka promocja na gry

GOG ruszył z promocją na koniec wakacji o nazwie Harvest Sale, czyli żniwa. Z tej okazji przygotowano promocje ponad 1500 gier. Zniżki sięgają nawet do 91 proc.

Główna wyprzedaż potrwa z kolei do poniedziałku 31 sierpnia. Czas na kupno przecenionych gier klienci bedą mieli do godziny 15:00 tego dnia. Wśród przecenionych gier, GOG w informacji na temat wyprzedaży wyróżnił kilka gier:

"Zanurz się w mroczny świat zbrodni i kary w Batman - The Telltale Series (- 50 proc.). Przetestuj cierpliwość i celność w Sniper Ghost Warrior Contracts (- 40 proc.). Rozbuduj industrialne i (rzecz jasna) agrarne imperia w Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition (-75 proc.). Zgotuj sobie kucharską ekipę w Overcooked! 2 Gourmet Edition (- 40 proc.) albo też zbierz bandę niestrudzonych łowców zombie w Dying Light: The Following – Enhanced Edition (- 70 proc.). A na końcu czeka prawdziwe ostrze kosy - dawka czystego strachu z okazji 25-lecia kultowego horroru - gry Phantasmagoria (- 35 proc.)."

Pełną listę przecenionych produkcji można znaleźć pod TYM adresem.

Więcej o: