Fortnite świętuje urodziny i zapowiada nowości. Patch 14.20 już od dziś

Już dziś miłośnicy gry Fortnite będą mieli możliwość skorzystać z dodatków i nowości, jakie twórcy przygotowali z okazji urodzin produkcji. Najnowsza aktualizacja oznaczona została jako 14.20.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni w Fortnite nie działo się zbyt wiele, ale jak zapewniają producenci, najnowsza aktualizacja ma im to zrekompensować. Patch 14.20 ma między innymi oznaczać, że odbędą się urodziny gry, czyli przejście Rocket League na darmowy model.

2. urodziny Fortnite. Co dostaniemy w ramach patcha 14.20?

Epic Games oficjalnie potwierdziło przejście na darmowy model. Być może spora liczba graczy nie zainteresuje się tym faktem, jednak planowane darmowe podarunki, oferowane przy tej samej okazji z pewnością zwrócą ich uwagę.

Specjalna, darmowa zawartość będzie możliwa do odblokowania przez społeczność w ramach wydarzenia Llama-Rama. Jak podaje portal www.boop.pl, spodziewać się można nowych wyzwań, które będą działały w stylu "Zaloguj się do Rocket League by odebrać coś w Fortnite" i "Wygraj mecz w Rocket League by odebrać coś w Fortnite".

Drugie urodziny Fortnite'a, a dokładniej trybu Battle Royale również będą okazją do prezentów w postaci przynajmniej dwóch przedmiotów w postaci malowań. Podobnie jak przy poprzednich edycjach wydarzenia, bus bojowy zmieni swój wygląd, natomiast na mapie pojawi się tort.

Kolejne nowości w Fortnite

Kolejną nowością mają być przedmioty związane z zespołem muzycznym BTS. - Tańczcie do muzyki z dwiema nowymi emotkami opracowanymi przez BTS. Używajcie ich również poza wydarzeniem, by wprowadzić klimat BTS wszędzie. Nowe tańce będą dostępne w sklepie od 24 września, godz. 2:00 CEST - brzmi komunikat Epic Games.

Aktualizacja Fortnite do patcha 14.20 powinna pojawić się w godzinach przedpołudniowych.

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 coraz bliżej. Za co pokochamy nową grę CD Projektu?
Więcej o: