Biedronka z nową aplikacją, "jakiej nigdy nie było". Shakeomat i inne funkcje

Biedronka uruchomiła nową aplikację, którą klienci już mogą pobierać za darmo na swoje smartfony. Wprowadza nowe funkcje, m.in. możliwość płatności za zakupy BLIK-iem bez kodu, pokazuje historię transakcji i ma skaner cen wszystkich produktów dostępnych w sklepach sieci.

"Stworzyliśmy aplikację, aby ułatwić zakupy naszym klientom. Aby mogli wybrać najkorzystniejsze oferty i sprawdzić w czasie zakupów informacje na temat produktów. Liczymy, że dzięki temu klienci będą jeszcze bardziej zadowoleni z zakupów w Biedronce, a w ich koszykach znajdą się potrzebne im produkty w niskich cenach" - powiedział dyrektor ds. rozwoju relacji z klientem i cyfryzacji sieci Biedronka Marek Złakowski, cytowany w komunikacie.

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka (zdjęcie ilustracyjne)Dlaczego w Biedronce nie ma już chipsów Lay's? Trwają negocjacje

Aplikację Biedronki już można pobrać. Jakie funkcje wprowadza?

Nowa aplikacja Biedronki wprowadza funkcje, które mogą okazać się przydatne podczas robienia codziennych zakupów. Już dziś można ją pobrać za darmo ze sklepów App Store i Google Play na smartfony z systemem iOS i Android. Chodzi o następujące funkcje:

  • możliwość płacenia BLIK-iem bez kodu,
  • historia transakcji,
  • skaner cen wszystkich produktów dostępnych w sklepach sieci,
  • wirtualna karta Moja Biedronka,
  • gazetki z ofertą handlową,
  • oferty spersonalizowane: "Tylko dla Ciebie" - od poniedziałku do piątku jedna dodatkowa spersonalizowana oferta ważna od następnego dnia; "Shakeomat" - raz dziennie produkt - niespodzianka, również spersonalizowany, oraz  "Wybrane dla Ciebie" z aktualnej gazetki,
  • możliwość uzyskania szybkiego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (telefonicznie i mailowo).

Czym jest "shakeomat"? Jak czytamy w komunikacie Biedronki, jest to indywidualna oferta, która jest projektowana na bieżąco na bazie preferencji zakupowych danego klienta. Produkty oferowane w jej ramach będą objęte specjalnymi rabatami. Aby aktywować "shakeomat", należy wejść do aplikacji, kliknąć okienko z tą ofertą, a następnie potrząsnąć urządzeniem mobilnym, używając tzw. shakeomatu, tak aby licznik w aplikacji wskazał 100 proc.

Biedronka (zdjęcie ilustracyjne)Nie zapłaciła 3,99 zł za reklamówkę, do sklepu wezwano policję

Oferta "shakeomat" obowiązuje od momentu jej aktywacji do końca danego dnia. "Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą codziennie liczyć na nowe atrakcyjne oferty przygotowane przez sieć Biedronka" - czytamy. Aplikacja poinformuje nas również o dostępności towaru w naszym ulubionym, najczęściej odwiedzanym sklepie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Zobacz wideo Dlaczego?
Więcej o: