Awaria Messengera. Użytkownicy masowo zgłaszają problem z wysyłaniem zdjęć

Użytkownicy Messengera, komunikatora Mety, zgłaszają problemy z wysyłaniem multimediów - przede wszystkim zdjęć. Awaria dotyczy różnych regionów Polski.

Jak pokazuje wykres na stronie downdetector.pl, pierwsze zgłoszenia o awarii Messengera od Mety (dawniej Facebooka) zaczęły pojawiać się w godzinach porannych, jednak koło godziny 11:30 wystrzeliły. Na godzinę 15 zgłoszeń jest już wiele tysięcy (na godzinę 13 liczba raportów przekroczyła 1300). 

Zobacz wideo Mogli być jak Facebook, Microsoft i Google, ale coś poszło nie tak. Te firmy stały się cieniem dawnej wielkości [TOPtech]

Awaria Messengera od Facebooka. Użytkownicy zgłaszają problemy z wysyłaniem zdjęć

"Facebook Messenger nie działa prawidłowo, co może utrudniać komunikację wielu osobom. Z naszej obserwacji wynika, że problem dotyczy głównie wysyłania multimediów, choć nie można wykluczyć, że niektórzy użytkownicy Messengera mają też problem z samymi wiadomościami" - pisał dobreprogramy.pl.

Choć większość komentarzy dotyczy problemów z wysyłaniem zdjęć przez Messenger, internauci zwracają także uwagę na problemy z wysyłaniem, filmów, nagrań głosowych, a także dzwonieniem. Część osób pisze również o trudnościach w uruchomieniu samej aplikacji.

Zgodnie z mapą zamieszczoną na stronie problemy z działaniem aplikacji zgłaszają przede wszystkim użytkownicy z okolic Trójmiasta, Poznania, Warszawy, Łodzi, Lublina, Krakowa, Katowic i Wrocławia. 

Artykuł będzie aktualizowany

Więcej o: