"Serca z Kamienia" - pierwszy dodatek do Wiedźmina 3 z datą premiery

Prócz cyfrowego wydania dodatku CD Projekt RED postanowiło przygotować specjalne, pudełkowe wydanie.

Pierwszy z zapowiadanych dwóch dodatków do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - o nazwie "Serca z Kamienia" zadebiutuje już 13 października 2015 roku na PC, Playstation 4 i Xboxa One .

W dodatku "Serca z Kamienia", jak głosi notka prasowa, znajdziemy: "(...) ponad 10 godzin nowych przygód, nieznani wcześniej bohaterowie, potężne potwory, wyjątkowy romans oraz całkowicie nowa historia, zależna od wyborów gracza. Rozszerzenie wprowadza również system Słów Runicznych, co pozwoli graczom odkryć nieznane wcześniej aspekty rozgrywki i przeniesie mechanikę walki na zupełnie nową płaszczyznę."

Kadr ze zwiastuna 'Serca z Kamienia'Kadr ze zwiastuna "Serca z Kamienia" CD Projekt RED CD Projekt RED

Z opisu na stronie CDP.pl oferującej dodatek w zamówieniu przedpremierowym możemy dowiedzieć się również zarysu fabularnego zapowiadanego rozszerzenia do Wiedźmina 3:

"Najęty przez Pana Lusterko, Geralt ma jedno zadanie - pokonać Olgierda von Evereca, bezwzględnego przywódcę rozbójniczej bandy, który posiadł dar nieśmiertelności.

- Przyjmij zlecenie od Pana Lusterko, tajemniczego podróżnika, który w przeszłości pomógł ci odnaleźć Yennefer.

- Wykonaj trzy karkołomne zadania, aby zdjąć czar nieśmiertelności z Olgierda.

- (...) poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele będąc opętanym przez ducha oraz staniesz w szranki z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze."

CD Projekt RED

Co ciekawe CD Projekt, prócz cyfrowej dystrybucji dodatku, którego możemy obecnie zamówić w ramach tzw. "Przepustki Sezonowej" na każdą z platform (PC, PS4, XONE), zdecydował się na wydanie wyjątkowej, limitowanej edycji pudełkowej (sugerowana cena 79,99zł), dostępnej w wybranych sklepach.

CD Projekt RED

W skład pudełkowego wydania "Serc z Kamienia" znajdziemy kod do pobrania dodatku w wersji cyfrowej oraz zestaw kart do gry w Gwinta (dwie talie - Scoia'tael i Potwory) wraz ze szczegółowymi zasadami tej karcianki . Osoby, który wcześniej nabyły pakiet dodatków dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji cyfrowej mogą skorzystać ze specjalnej akcji, pozwalającej im nabyć ten zestaw kart - więcej informacji odnośnie tej akcji przeczytacie na stronie redeemgwent.com .

Zwiastun pokazujący pierwsze szczegóły na temat historii zawartej w rozszerzeniu obejrzycie poniżej, a krótką galerię obrazków z dodatku "Serca z Kamienia" zobaczycie tutaj .

 

Sprawdź także:

- oficjalne narzędzia moderskie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ;

- kody do gry Wiedźmin 3 dla PC ;

- darmowe tapety na pulpit z Wiedźmina 3 ;

- premierowy patch do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon .

Więcej o: