Fallout C.H.A.T. - ulepsz swoje konwersacje z falloutową aplikacją

Bethesda wypuszcza kolejną aplikację mobilną promującą Fallouta 4 - Codzienną Hybrydową Aplikację Telekomunikacyjną.

Jakiś czas temu Bethesda wypuściła na Androida i iOS świetną grę strategiczną Fallout Shelter (jeśli jeszcze nie mieliście okazji w nią zagrać - pobierzecie ją tutaj za darmo ). Teraz zaskoczyła nas prezentując aplikację Fallout C.H.A.T.

Aplikacja Fallout C.H.A.T. (Codzienna Hybrydowa Aplikacja Telekomunikacyjna) dodaje do naszego urządzenia specjalną klawiaturę, która poszerza nasze mozliwości dodawania emotikonów o nowe, pochodzące z gry Fallout. To także możliwość tworzenia własnych obrazów, które składają się z tekstu i małych emotikonów. Fallout C.H.A.T. to także możliwość wysyłania specjalnych animacji z Fallouta w postaci krótkich obrazków GIF.

Aplikację Fallout C.H.A.T możecie wykorzystać chociażby do przeprowadzenie takich śmiesznych konwersacji:

sciagnij.pl

Fallout C.H.A.T. dostępny jest do pobrania dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Aplikacja jest dostępna do pobrania w naszej bazie programów w tym miejscu .

To nie wszystko jeśli chodzi o wsparcie aplikacjami dla nowej gry Bethesdy. Na dzień premiery gry Fallout 4 na PC, PS4 i Xboxa One zaplanowana jest premiera aplikacji mobilnej współpracującej z grą. Dzięki niej przekształcimy naszego smartfona w prawdziwego PipBoy'a i będziemy mogli zarządzać naszą postacią w samej grze - sprawdzimy jej statystyki, czy ekwipunek.

Więcej o: