Pokemon GO: jak zainstalować na Androida i iOS? Poradnik

Jako, że aktualnie Pokemon GO nie jest dostępne w naszym kraju oficjalnie w Google Play i iTunes pokazujemy jak zainstalować grę na Waszym smartfonie.

Pokemon GOPokemon GO Pokemon GO Pokemon GO

Jak pobrać i zainstalować Pokemon GO na Androida przed oficjalną premierą?

1. Pobieramy plik z instalatorem gry w postaci pliku apk z naszej bazy programów - tutaj . 2. Kopiujemy pobrany plik na nasz smarfton/tablet z systemem Android. 3. Na urządzeniu z Androidem wchodzimy w aplikację zarządzającą plikami i znajdujemy w niej przekopiowany wcześniej plik apk z Pokemon GO. 4. Klikamy na plik - aplikacja powinna nas spytać o to jaką czynność dokonać z plikiem, wybieramy opcję "Instaluj". 5. Chwilkę czekamy, aż aplikacja Pokemon GO zostanie zainstalowana na naszym urządzeniu. 6. Gotowe. Po instalacji gry, możemy śmiało usunąć instalator apk z pamięci urządzenia.

Pokemon GOPokemon GO Pokemon GO Pokemon GO

Jak pobrać i zainstalować Pokemon GO na iOS przed oficjalną premierą?

1. Zakładamy australiskie konto Apple ID - za pomocą iPhone'a lub pod adresem: appleid.apple.com 2. Wchodzimy do sklepu iTunes lub AppStore i wylogowujemy się z naszego dotychczasowego konta i logujemy się na nowo założone australijskie konto. 3. W aplikacji AppStore odnajdujemy pozycję PokemonGo i pobieramy ją na nasze urządzenie z iOS 8.0 lub nowszym. 4. Wylogowujemy się z nowego australisjkiego konta i ponownie logujemy się na nasze standardowe Apple ID.

Gratulacje, możesz teraz zostać trenerem Pokemon! Od teraz możemy grać w Pokemon GO z użyciem naszego konta w Polsce. Aplikacja Pokemon GO w pełni działa na terenie Polski, nawet przed jej oficjalną premierą. W momencie kiedy nastąpi oficjalna polska premiera gry, nie trzeba będzie dokonywać takich trików. Wtedy wystarczy pobrać Pokemon GO bezpośrednio z poziomu iPhone'a/iPada/smartfona/tabletu lub z poziomu naszej bazy programów .

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Więcej o: