Pokemon GO: gra po polsku, czy otrzyma spolszczenie?

Obecnie gra Pokemon GO dostępna jest m.in. w języku angielskim, czy możemy spodziewać się w przyszłości polskiej wersji językowej?

Polska wersja językowa w Pokemon GO

W momencie publikacji tego artykułu gra Pokemon GO dostępna jest m.in. w językach angielskim, francuskim i niemieckim. Wraz z pojawianiem się gry na kolejnych rynkach gra będzie otrzymywała wsparcie w postaci nowej wersji językowej dla krajów o dużej popularności gry. Oznacza to, że być może w przyszłości będziemy mogli doczekać się polskiej wersji językowej gry (napisy), lecz niestety nie jest to gwarantowane. Jeśli posiadamy język polski jako język interfejsu w naszym telefonie gra powinna uruchomić się na ten moment w angielskiej wersji językowej.

Pokemon GOPokemon GO Pokemon GO Pokemon GO

Spolszczenie dla Pokemon GO dla Androida i iOS

Niestety gra Pokemon GO jest grą wymagającą połączenia z serwerami usługi producenta. Oznacza to, że jakakolwiek zmiana w plikach gry może oznaczać brak możliwości nawiązania połączenia z usługą Pokemon GO. Nie będzie więc możliwe zaimplementowanie polskiej wersji językowej do gry poprzez podmianę plików w instalatorze apk lub w aplikacji w wersji na system iOS.

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Pokemon GO dostępne jest do pobrania w naszej bazie programów sciagnij.pl  w tym miejscu , a jeśli chcecie przeczytać poradnik o tym jak zainstalować grę -  zapraszamy tutaj , z kolei poradnik początkującego trenera pokemonów  przeczytacie w tym miejscu .

Więcej o: