Sezon niskich cen czas zacząć. Sprawdź gorące oferty i kup telewizor, odkurzacz, zegarek

Jeden z największych serwisów w Polsce przygotował wyjątkową ofertę. Dziś rozpoczął się prawdziwy sezon na oferty specjalne. W dobrej cenie kupić będzie można telewizor, inteligentny odkurzacz, smartwatcha, a także wiele innych produktów. Niskie ceny to jednak tylko część korzyści. Jakie są inne?

Gorąco jest nie tylko za oknem. Na gorące oferty trafić można również w internecie. Niskie ceny to przede wszystkim specjalność jednego z największych portali w Polsce, który pozwala kupić markowe produkty w niezliczonej liczbie kategorii. Allegro postarało się, by specjalnych ofert było wyjątkowo dużo. 

Inteligentny odkurzacz, telewizor, zegarek. Niskie ceny zaskoczą cię w lipcu 

Wybór jest olbrzymi a specjalne oferty pojawiają się codziennie. Już w poniedziałek 11 lipca niskie ceny pojawią się przy dziewięciu wyjątkowo atrakcyjnych produktach. Do kupienia będzie m.in. zaawansowany robot sprzątający iRobot Roomba i3. Potężna moc ssąca i trzystopniowy system czyszczący zapewni czystość w każdym domu. W tym wypadku konstruktorzy zadbali o to, by sprzątanie było skuteczne również przy krawędziach i w narożnikach. Urządzenie jest też wyposażone w system filtrów, który przechwytuje 99 proc. alergenów (o wielkości 10 mikronów). 

Kolejna gorąca oferta to telewizor Samsung UE-50TU7092. Za jakość obrazu pięćdziesięcio calowego wyświetlacza odpowiada procesor Crystal 4K. Model wykorzystuje technologię HDR, dzięki której kolory są wyjątkowo żywe, a kontrast precyzyjnie sterowany. Ten konkretny typ telewizora może pochwalić się wyjątkowym realizmem i płynnością obrazu, która sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, sportu, a nawet grania. Telewizor można skompletować z innym produktem dostępnym w niższej cenie. Soundbar SAMSUNG HW-Q60T to prawdziwy mocarz, ma bowiem moc 300W. Wykorzystuje standard 5.1 i jest w pełni zgodny ze standardem Digital Theatre Systems (DTS). 

Gorące oferty na Allegro. Jeszcze więcej produktów 

Kolejna gorąca oferta, obok której trudno przejść obojętnie, to inteligentny zegarek Xiaomi Mi Watch. To jeden z wyższych modeli, który wyposażono w układ GPS – o taki standard w tej cenie naprawdę trudno. Lekką konstrukcję łatwo dopasować do swojego stylu. Nie tylko dzięki 100 różnym tarczom do pobrania, ale licznym akcesoriom. Xiaomi Mi Watch pozwoli nam też na długo zapomnieć o ładowarce – urządzenie może bowiem działać nawet 16 dni na jednym ładowaniu. Urządzenie jest na tyle inteligentne, że samodzielnie przełącza się na tryb treningu, monitoruje naszą aktywność fizyczną i przekazuje dane do aplikacji, która pozwoli śledzić nasze wyniki. Model analizuje też nasycenie krwi tlenem, co jest szczególnie istotne dla osób starszych czy mniej aktywnych. 

Allegro ma do zaoferowania znacznie więcej. Tylko w poniedziałek w dobrej cenie kupić będzie można też gogle VR jednej z najbardziej uznanych firm – Oculus, czy bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, którymi po naładowaniu za pośrednictwem praktycznego euti używać aż 18 godzin. W dobrej cenie będzie można też kupić kamerę internetową Logitech – w wersji obsługującej rozdzielczość Full HD. Kolejna gorąca oferta to golarka męska Braun (seria 3), której używać można na sucho lub mokro. Uwagę zwrócić trzeba też na bezprzewodowy odkurzacz pionowy XCLEA P10. Wyczyści nie tylko dywany i podłogi, ale – dzięki wymiennym końcówkom – również zakamarki mieszkania, meble i inne trudno dostępne miejsca. 

Korzystaj jeszcze bardziej dzięki Allegro Smart! Sprawdź, co zyskasz 

Jeszcze więcej powodów do radości mają klienci Allegro, którzy korzystają z usługi Allegro Smart! Codziennie mogą bowiem wybierać spośród gorących ofert dostępnych w ramach limitowanych Smart!Okazji. 

Zyskają też ci, którzy między 11 a 14 lipca zrobią zakupy w aplikacji Allegro za minimum 500 zł w kategorii elektronika lub ogród. Na ich konto trafi 40 Monet Allegro, które obniżą koszt kolejnych zakupów. 

Szybka dostawa, wygodne płatności, wygodne rozwiązania 

Gorące oferty, które pojawiły się w serwisie Allegro to kolejny dowód, jak wiele zyskać mogą użytkownicy serwisu. Na co dzień mają bowiem do dyspozycji ekspresowe dostawy - do domu lub jednego z 60 tys. punktów. Użytkownicy usługi Allegro Smart! – przy zakupie towaru za kwotę co najmniej 40 zł – skorzystać mogą z darmowych dostaw. 

Usługa, która pozwala realnie oszczędzać na kosztach transportu jest tania. Rocznie kosztuje bowiem zaledwie 49zł, można ją też zamówić z opcją płatności miesięcznej. Miesięczny koszt wyniesie wówczas zaledwie 10,99zł. 

Usług, które ułatwiają klientom Allegro zakupy jest więcej. Allegro Pay to usługa, która pozwala kupić towar, za który płacimy później. Należność można uiścić po 30 dniach lub rozłożyć ją na dogodne raty. I tu więcej zyskują klienci korzystający z Allegro Smart! W ich wypadku skorzystać można z jeszcze jednej opcji płatności – wartość towaru dzielona jest na trzy nieoprocentowane, równe raty (RRSO 0 proc.).