Potwierdzona ochrona i higiena z technologią Siemens - ciesz się czystością i bezpieczeństwem całej rodziny

Dbanie o higienę i czystość w domu nabrało w ostatnich latach szczególnego znaczenia. O czystość chcemy zadbać w całym domu, jednak jednym ze szczególnych miejsc jest kuchnia. Dlatego warto zwrócić uwagę na wyjątkowe zmywarki, które gwarantują eliminację chorobotwórczych drobnoustrojów i wirusów. A jest to potwierdzone certyfikatami.

Czystość powinna panować wszędzie, jednak wyjątkowym miejscem jest serce domu, którym jest kuchnia. Łączy całą rodzinę, przy wspólnie spożywanych posiłkach i dlatego spędzamy tam wiele czasu. Zależy nam na czystej kuchni, aby była nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim bezpieczna dla naszego zdrowia i naszych bliskich.

Dbamy o nią za pomocą środków czystości, ale to nie wszystko. Kluczowe jest urządzenie, które zapewnia czyste, wolne od wirusów i bakterii naczynia - zmywarka. Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym programom zmywarki są w stanie skutecznie eliminować groźne wirusy, takie jak koronawirus czy wirus grypy, nawet w niższych temperaturach. Potwierdzenie tego stanowią testy przeprowadzone przez renomowane instytuty, które mogą przyznać  urządzeniom certyfikat potwierdzający wysoki poziom higieny. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze naczynia są dokładnie czyste i bezpieczne dla naszej rodziny. Warto, więc inwestować w nowoczesne zmywarki, które zapewnią nam nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo i higienę w naszej kuchni.

Siemens. Lider dbania o higienę

Na rynku są urządzenia, które posiadają certyfikaty zapewniające o skutecznym zwalczaniu wirusów i bakterii. To nowoczesne zmywarki Siemens. Przeszły rygorystyczne testy skuteczności usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów. Już standardowy program zapewnia eliminację groźnych wirusów otoczkowych, takich jak właśnie koronawirus czy wirus grypy. Potwierdzają to badania Instytutu Higieny, który przyznał urządzeniom Certyfikat Higieny na poziomie 1. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa zawierają programy o podwyższonej temperaturze. Takie rozwiązanie skutecznie usuwa również oporne wirusy bezotoczkowe. Z uwagi na te wyjątkowe cechy zmywarki Siemens otrzymały najwyższy Certyfikat Higieny na poziomie 3. Dzięki temu nabywcy mają pewność, że zmywarka Siemens dokładnie oczyści naczynia z bakterii, wirusów i innych szkodliwych drobnoustrojów.

Wiele sposobów, jeden cel: higiena w kuchni

Właśnie z uwagi na powyższe zmywarki Siemens, są wyposażone w technologię hygienaPlus. Eliminuje ona zmywanie w temperaturze 50°C. Jeszcze większą pewność usuwania wszelkich drobnoustrojów gwarantuje specjalny program Intensywny. Zmywanie odbywa się w 70°C z Certyfikatem Higieny na poziomie 3. To najwyższa, potwierdzona ochrona przed patogenami, na której możesz polegać.

materiał promocyjny

Błyskawiczne zmywanie w ekspresowym tempie

Oprócz programów higienicznych nowoczesne zmywarki Siemens oferują też wyjątkowo szybkie cykle dla codziennego mycia. Program Szybki 45°C pozwala umyć brudne naczynia w zaledwie 29 minut, zachowując doskonałe efekty.

Dzięki opcji varioSpeed Plus możesz dodatkowo skrócić czas nawet o 66% i cieszyć się błyskawicznym zmywaniem po obiedzie czy kolacji. Oszczędzamy w ten sposób sporo energii i wody, a nasze naczynia wciąż pozostają czyste. 

Delikatna pielęgnacja kryształów

Siemens ma również rozwiązanie dla tych, którzy cenią piękne, eleganckie szkło i kieliszki? System glassCare w zmywarkach Siemens zadba o ich nieskazitelną czystość i blask. Specjalna strefa glassZone, programy Szkło 40°C i brilliantShine sprawią, że kryształy zawsze będą lśnić jak nowe. System chroni delikatną powierzchnię szkła.

Dzięki zmywarkom Siemens zarówno higiena, jak i efekty zmywania są na najwyższym poziomie.

materiał promocyjny

Szybkie i wydajne mycie naczyń

Niemiecki producent zadbał także o to, by zmywanie było skuteczne, gdy goni nas czas. To się przecież zdarza. Nowoczesne zmywarki Siemens z funkcją varioSpeed Plus pozwalają skrócić czas zmywania nawet trzykrotnie! Wystarczy aktywować opcję turbo szybkiego mycia, a intensywne strumienie wody usuną zabrudzenia w ekspresowym tempie.

Siemens jest też gotowy na zmianę planów. Można, bowiem uruchomić tę funkcję nawet w trakcie trwającego już cyklu, dzięki sterowaniu przez aplikację Home Connect. To bardzo wygodne rozwiązanie sprawdzi się w wielu życiowych sytuacjach – po większych uroczystościach domowych, przed wyjazdem, wyjściem do pracy etc.

Mistrzowska elastyczność

Siemens ma też klucz dla tych, którzy szukają rozwiązań idealnych do mniejszych kuchni. Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do faktu, że wąskie zmywarki budzą obawy o pojemność. Jednak modele Siemens z elastycznymi koszami varioFlex Pro zaskoczą możliwościami.

Dlaczego? Ich konstrukcja z regulowanymi elementami pozwala wygodnie pomieścić nawet duże i nietypowe naczynia.

Wszystko dzięki składanym stojakom, półkom i antypoślizgowym wkładkom. Również szuflada na sztućce vario3 Pro zmieści więcej elementów. Okażą się szczególnie istotne, gdy będzie musiała służyć dużej rodzinie. Wspólne obiady będą milsze, kiedy mamy świadomość, że wielkość zmywarki nie jest przeszkodą w utrzymaniu czystości. 

materiał promocyjny

O komfort dba też inne rozwiązanie. Załadunek zmywarek Siemens jest wyjątkowo prosty. Wewnętrzne oznaczenia ruchomych elementów koszy i szuflad ułatwią ci błyskawiczne dostosowanie wnętrza zmywarki Siemens do konkretnego załadunku. To genialne udogodnienie, które docenisz, na co dzień.

Wybierz rozwiązanie, które dba o higienę. I zyskaj do 750 zł

Powodów, by wybrać zmywarkę Siemens, jest wyjątkowo dużo. Urządzenia produkowane przez niemiecką firmę są bezwzględne dla brudu, wirusów i bakterii, ale łagodne dla naczyń i wyrozumiałe dla naszych potrzeb. Teraz możemy zyskać jeszcze więcej, bo aż do 750 zł premii decydując się na zakup wymarzonej zmywarki Siemens. 

Trwa, bowiem atrakcyjna promocja, w ramach, której za zakup zmywarki objętej akcją można otrzymać zwrot gotówki w wysokości nawet 750 zł. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić wybrany model zmywarki Siemens w okresie od 15.11.2023 do 15.01.2024, zarejestrować zakup na stronie promocji i dołączyć kopię dowodu zakupu. Szczegóły dotyczące zasad promocji i listy urządzeń objętych akcją znajdziesz na stronie producenta.

To doskonała okazja, by zadbać o higienę i wygodę w kuchni i jednocześnie zaoszczędzić jeszcze więcej. Skorzystaj z promocji Siemens i przekonaj się, że nowoczesna zmywarka to nie tylko czystość naczyń, ale też realne korzyści finansowe.

Materiał promocyjny marki Siemens.