USA. Pentagon publikuje trzy nagrania, na których widać UFO

Materiały są od kilku lat obecne w siecie i były analizowane przez badaczy UFO. Publikacja ich przez Pentagon to ważne potwierdzenie ich wiarygodności.

Jeden z filmów pochodzi z listopada 2004 roku, natomiast dwa ze stycznia 2015 roku. Przedstawione są na nich reakcje zdezorientowanych amerykańskich pilotów, którzy widzą niezidentyfikowane obiekty poruszające się na niebie ze znaczną prędkością.

Wszystkie materiały są znane badaczom UFO i od kilku lat krążą po sieci. Film z 2004 roku uznaje się jako jeden z najbardziej wiarygodnych materiałów w tej tematyce z racji tego, że nagranie jest bardzo wyraźne. Dwóch pilotów amerykańskiej marynarki wojennej zaczęło ścigać dziwny obiekt. Poruszał się pod wiatr z prędkością dochodzącą do 200 km/h, utrzymywał stałe położenie.

>>> Dowiedz się więcej: 7 najlepiej udokumentowanych rzekomych spotkań z UFO. "Spójrz, to się obraca"

Amerykańska armia potwierdza materiały z UFO

Publikacja materiałów wideo przez Pentagon rozwiewa wątpliwości co do ich autentyczności, a także tego, czy zostały wcześniej zmontowane bądź ucięte. Armia zdecydowała się na to po przeanalizowaniu, czy publikacja filmów nie ujawnia wrażliwych informacji. Pentagon klasyfikuje przedstawione na filmach obiekty latające jako UFO, gdyż nie jest w stanie stwierdzić, czym one są oraz skąd pochodzą. 

Mianem UFO określa się niezidentyfikowane obiekty latające. Nazewnictwo wywodzi się z Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych określających obiekty na niebie, które nie da się określić bądź wyjaśnić za pomocą zjawisk atmosferycznych. UFO mylnie uznaje się za dowód istnienia życia pozaziemskiego. 

Treść oświadczenia Departamentu Obrony ws. publikacji materiałów z UFO można znaleźć w TYM MIEJSCU, natomiast filmy można pobrać TUTAJ

Zobacz wideo Kosmos, pozwy i miliony - Elon Musk
Więcej o:
Komentarze (122)
USA. Pentagon publikuje trzy nagrania, na których widać UFO
Zaloguj się
 • munaciello

  Oceniono 34 razy 22

  Szykują się do inwazji.
  Grunt pod nią już przygotowali, wysyłając do nas wirusa.
  Może zdążą przed plebiscytem pocztowym i Balbina będzie musiał obejść się smakiem.

 • dublet

  Oceniono 12 razy 10

  Fakty som takie rze to UFO organizowało wycieczkię do Smoleńska w 2010. UFO albo d00da z sasinem!

 • lubella69

  Oceniono 16 razy 10

  Gdy ostatnio oglądałam te filmy, to za oknem jeździły pociągi na węgiel... Kto oto odgrzewa i po co??? :)))

 • czarnyminio

  Oceniono 18 razy 8

  W artykule w New York Times ta sama sytuacja jest opisana przez pilotów F-18 Super Hornet jako obiekty o niespotykanej manewrowości , dużo szybsze od ich myśliwców . Piloci podkreślają , że nie wiedza co to jest , widzą te obiekty i wzrokowo i na radarach i są one widoczne na radarach lotniskowca Nimitz. Ale kiedyś się śmiano z tych którzy twierdzili , że tramwaj nie musi być ciągnięty przez konia a może być elektryczny.

 • naw18

  Oceniono 10 razy 8

  Poruszal sie pod wiatr z prędkoscia 200km/h
  No to piloci musieli hamowac swoje samolociki ...

 • acide94

  Oceniono 6 razy 6

  Patrząc obiektywnie Ziemia jest przeciętną planetą krążącą wokół przeciętnej gwiazdy na obrzeżach przeciętnej galaktyki, więc można spokojnie założyć że skoro powstało tu życie to pewnie powstało też w wielu innych miejscach, Wszechświat mały nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX