Smartfon z klapką od LG trafi do Polski. Jest tak bardzo retro, że ma nawet ekran 320x480 pikseli

W ofercie LG pojawi się niedługo smartfon z klapką i przyciskami. Jest zdecydowanie retro, ale czy taki design ma sens w 2015 roku?

Jeśli uważacie, że teraz wszystkie telefony wyglądają tak samo i tęsknicie za różnorodnością wzornictwa z pierwszych lat XXI wieku, to mamy dla was świetną wiadomość. Niebawem do Polski trafi nowy telefon LG Wine Smart, który co prawda jest smartfonem na Androidzie, ale za to z klapką i przyciskami.

LG Wine SmartFot. LG

LG Wine Smart pozwoli każdemu rozmawiać przez telefon jak 15 lat temu, ale poza wyglądem retro ma też wiele funkcji nowoczesnego smartfona. Działa bowiem na systemie Android 5.1, obsługuje sieć 4G, a w środku znajdziemy czterordzeniowy procesor z zegarem 1,1 GHz, 1 GB RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kartę microSD. Cóż, demonem prędkości (zwłaszcza przy zasobożernym systemie Android Lollipop) to on nie będzie. Dodatkowo słabe wrażenie robi wyświetlacz 3,2" o rozdzielczości 320x480 pikseli. Aparaty w Wine Smart będą dwa - główny o rozdzielczości 3 MP i przedni VGA (480p).

LG Wine SmartFot. LG

LG Wine Smart prezentuje się stylowo (dostępny będzie w dwóch kolorach - burgunda i granatowym), ale trudno stwierdzić dla jakiego klienta został stworzony. Może dla osób, które nie chcą smartfona z dotykowym ekranem? Tylko w takim razie po co dodawać na siłę słabe aparaty i bazować całość na najnowszym Androidzie?

Jeśli jesteście zainteresowani nowym telefonem od LG, to trafi on do sprzedaży w Polsce pod koniec sierpnia. U operatorów będzie dostępny w cenach od 3 zł do 450 zł.

Zdjęcie LG G4 czerwony Zdjęcie LG Leon biały Zdjęcie LG Magna czarny
LG G4 czerwony LG Leon biały LG Magna czarny
Porównaj ceny Porównaj ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info