Zombie, zagłada, zagadki - niesamowita aplikacja do biegania

Wiążesz buty, wkładasz słuchawki, wychodzisz z domu i wtedy ich słyszysz - ich jęki i kroki. Są coraz bliżej - biegnij!

Zombies, Run! to sprytnie zaprojektowana aplikacja do biegania, która sprawi, że poranny jogging przemieni się w wyzwanie.

Gra składa się z dwóch części - podczas biegu wcielamy się w Biegacza nr 5 - na polecenie dowódców wykonujemy misje, zbieramy przedmioty (baterie, leki, amunicję, części zamienne). Potem, już w domu, wykorzystujemy je do ulepszania naszej bazy, co sprawia, że mieszka w niej więcej ludzi, dzięki czemu dostajemy bardziej zróżnicowane misje. Jedna trwa około 20-30 minut.

Nie ma znaczenia jak szybko biegamy, nie ma znaczenia gdzie i na jakich dystansach. Nie trzeba zmieniać trasy ani patrzeć na ekran - wystarczy nacisnąć "start" na początku biegu i "stop" na końcu. Za każdym razem, gdy idziemy pobiegać, poznajemy kawałek historii o świecie opanowanym przez zombie.

Projekt aplikacji pojawił się w serwisie Kickstarter, gdzie można uzyskać fundusze na nowe, często innowacyjne idee. Pomysł bardzo spodobał się internautom - twórcy zamiast potrzebnych 12 tysięcy dolarów dostali ponad 70 tysięcy. Gra pojawi się na iOS i Androida w pierwszym kwartale 2012.

Nieco więcej o grze zdradzają sami w zwiastunie:

 

Więcej informacji o grze oraz możliwość jej zakupu znajdziecie na oficjalnej stronie .

[ Kickstarter ]

dane dostarcza:

embed
Więcej o: