I jest - Samsung Galaxy S III. Tak toczyła się konferencja w Londynie [NA ŻYWO]

Punktualnie o godzinie 20:00 naszego czasu w Londynie ma rozpocząć się konferencja Samsunga, na której pokazany zostanie nowy produkt z rodziny Galaxy. Czy będzie to Samsung Galaxy S III? Prawdopodobnie tak. Zapraszamy do śledzenia na żywo tego wydarzenia.

Zanim rozpocznie się konferencja, zachęcamy do przejrzenia wszystkich dotychczasowych plotek na temat tego urządzenia. Tutaj znajdziecie je podsumowane w jednym miejscu.

Konferencja rozpocznie się o 20:00. Będzie można ją oglądać na żywo w sieci - tutaj , tutaj , tutaj albo tutaj . Poniżej będziemy dla Was na żywo zbierać wszystkie informacje i aktualizować wpis. Uwaga - strona nie odświeża się sama.

19:18 1, 2, 3... próba mikrofonu.

19:55

Asia w Londynie!Asia w Londynie! Asia w Londynie!

Nasza wysłanniczka Asia jest już na miejscu.

20:00 Stream konferencji (linki powyżej) już działa, ale na razie nie dzieje się zbyt wiele.

20:01 Dlaczego nowy Galaxy jest tak ważny dla Samsunga? Na to pytanie odpowiada serwis wyborcza.biz.

20:02 Mówią, że się zaraz zacznie. Czekamy.

20:05 No więc zaczęło się. Orkiestra gra podniosłą muzykę i leci filmik o dobrej technologii ułatwiającej życie ludzkości. Ziew.

20:06 Jest "designed for humans", "zaprojektowany dla ludzi". To niewątpliwie cieszy.

20:09 Suzi Perry, nasza Mistrzyni Ceremonii tego wieczora. Tak ją zapowiedziano.

Suzi Perry na konferencja SamsungaSuzi Perry na konferencja Samsunga Suzi Perry na konferencja Samsunga

Cześć, Suzi.

20:11 O Samsungu Galaxy S III - to już oficjalne! - opowie JK Shin z Samsunga.

JK Shin na konferencji SamsungaJK Shin na konferencji Samsunga JK Shin na konferencji Samsunga

Jego zdaniem to najlepszy smarfton świata. Zobaczymy.

20:13 Akcent pana Shina jest odrobinę problematyczny, na szczęście ma za sobą wielką prezentację z najważniejszymi punktami swojej wypowiedzi. A więc: Super AMOLED i 8Mpix aparat.

20:14 OK, to brzmi ciekawie: ekran Samsunga śledzi ruch oczu użytkownika, by przewidzieć, co ten zamierza zrobić. Tak samo słucha jego głosu i, przykładowo, dostosowuje do niego głośność odtwarzanej muzyki.

20:16 Wersja 3G ma trafić do Europy pod koniec maja . Wersja 4G na razie do nas oczywiście nie trafi.

20:18 O, a tak Samsung Galaxy S III wygląda:

Samsung Galaxy S IIISamsung Galaxy S III Samsung Galaxy S III

Wybaczcie rozmazanie, za chwilę wrzucę oficjalne zdjęcia.

20:19 Na scenie już kolejni przedstawiciele Samsunga, którzy opowiedzą więcej o Samsungu Galaxy S III.

20:22 Smart Stay - to nowa funkcja, która wygasi ekran telefonu, kiedy... przestaniemy na niego patrzeć. Nigdy więcej ciągłego pukania w ekran podczas czytania.

20:23 S Voice - to odpowiednik Siri z najnowszego iPhone'a. Można włączyć telefon komendą "Hi, Buddy" (albo inną) i zapytać go np. o pogodę czy włączyć w ten sposób jakąś aplikację.

20:25 W sieci są już dokładne dane techniczne Samsunga Galaxy S III. Znajdziecie je tutaj.

20:26 Wracając do S Voice - ten obsługuje 8 języków, ale - rzecz jasna - nie ma wśród nich polskiego.

20:28 Direct Call - ta funkcja sprawia, że jeśli wymieniacie z kimś SMS-y i chcecie do niego zadzwonić, wystarczy, że... podniesiecie telefon do ucha. On sam zadzwoni i będzie wiedział do kogo.

20:30 Social Tag - to z kolei funkcja, która rozpoznaje twarze znajomych na zdjęciach, które robicie (wedle danych z Facebooka itp.) i automatycznie je oznacza.

20:32 Kolejna funkcja Galaxy S III sprawie, że będzie można wymieniać się plikami w bardzo łatwy sposób. Dzięki technologiom NFC i wi-fi wystarczy zbliżyć do siebie dwa urządzenia i wybrać odpowiednie dane do przesłania. I już.

20:33 Dzięki rozpoznawaniu twarzy można jednym kliknięciem wysłać zdjęcie do wszystkich znajomych, którzy są na zrobionym właśnie zdjęciu.

20:35 AllShare - dzięki tym funkcjom będzie można np. oglądać jednocześnie jeden filmik na kilku urządzeniach (jeśli chcecie wspólne ze znajomymi oglądać film, przykładowo). Będzie można też oglądać rzeczy, które ma się zapisane na przykład na domowym komputerze. A więc Samsung też ma swoją chmurę.

20:38 Na scenie pani z belgijskiego Samsunga, która mówi o designie Galaxy S III. Podobno jest inspirowany naturą. A-ha. To oznacza, że, przykładowo, zamiast "piknięć" podczas dotykania ekranu usłyszymy chlupiącą wodę. A-ha.

konferencja Samsungakonferencja Samsunga konferencja Samsunga

Przypominamy, że szczegóły techniczne Samsunga Galaxy S III są już dostępne.

20:41 Jeśli chcecie oglądać wideo i szukać informacji w sieci - możecie to zrobić. Wystarczy zmniejszyć okno filmiku i przesunąć je w wygodne miejsce.

20:42 Przy robieniu zdjęcia Samsung Galaxy S III zrobi ich całą serię (z prędkością 3,3 fotki na sekundę) i automatycznie - jeśli tego zechcecie - wybierze najlepszą. A co, jeśli wybierze to, na którym akurat zrobiliśmy wyjątkową głupią minę? Czy można za coś takiego obrazić się na telefon?

20:44 Przednia kamera może nagrywać w HD i robić jednocześnie zdjęcia.

20:45 O tym już wiadomo ze szczegółów technicznych, ale powtórzę - wyświetlacz to Super AMOLED HD o przekątnej 4,8 cala. Samsung chwali się, że mimo to smartfon nie jest o wiele większy od Galaxy S II.

20:46 OK, to jest ciekawe - bezprzewodowe ładowanie. Wystarczy położyć smartfon na ładowarce i już, ładuje się za pomocą kosmicznej technologii.

20:47 To też brzmi ciekawie - Samsung Galaxy S III ma wbudowany korektor dźwięku, który automatycznie poprawi jakość głosu podczas wykonywania połączenia. Czy to koniec z problemem pod tytułem "nie słyszę, co mówisz, wokół jeździ milion samochodów"?

20:51 Obecnie trwa prezentacja dodatkowych akcesoriów do Samsunga Galaxy S III. Niektóre wyglądają bardzo interesujące - jak np. Mirror Link, który sprawi, że informacje z telefonu mogą być wyświetlane na komputerze pokładowym samochodu. Oczywiście wszystko zależy jeszcze od dostępności tych dodatków. Ciekawe, co trafi do Polski.

20:53 To było prawie pewne, ale oficjalnie zostało potwierdzone, wiec potwierdźmy i tu - system operacyjny to Android Ice Sandwich.

20:54 Data europejskiej premiery Samsunga Galaxy S III to 29 maja 2012 roku.

20:55 Plotki się potwierdziły - Samsung Galaxy S III to oficjalny telefon Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Cokolwiek to znaczy (prócz prestiżu).

20:57 Konferencja dobiega końca. Za chwilę pozbieramy wszystkie informacje i przedstawimy je Wam w wygodny sposób. Tymczasem nasza wysłanniczka położy ręce na Samsungu Galaxy S III i opisze swoje wrażenia. Dzięki za uwagę!

embed

Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

11 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: