Nokia się nie poddaje. Zapowiada dwa bardzo tanie telefony

Fiński producent telefonów komórkowych ogłosił, że wprowadzi na rynek dwa nowe telefony komórkowe. Oba poniżej 200 złotych. Bo to takie zwykłe, najzwyklejsze telefony.

Fiński koncern zapowiedział wprowadzenie dwóch nowych modeli - Nokia 100 i Nokia 112. Oba działają w oparciu o system S40, obsługują Facebooka, internet (za pośrednictwem zoptymalizowanej przeglądarki Nokia Browser) i wyposażone zostały w 1,8 calowe wyświetlacze... niedotykowe. Nie są to więc supernowoczesne smartfony, ale zwyczajne telefony komórkowe. Ma to jednak swoją zaletę. Nokia 112 zapewnia aż 14 godzin ciągłej rozmowy. Wynik chyba nie do pobicia przez jakikolwiek smartfon.

Z pewnością niektórzy z nas jeszcze pamiętają te chwile kiedy telefon z kolorowym wyświetlaczem w kieszeni był dla właściciela powodem do dumy. W przypadku nowych Nokii nie jest aż tak źle. Producent nie cofa się do lat 90tych. Zresztą decyzja o wprowadzeniu nowych Nokii na rynek wynika ze strategii firmy. Wcześniej najtańszą półkę okupował model Nokia 100. Wreszcie doczekał się odświeżenia.

Zobacz wideo

Oficjalnie, telefony zaprojektowano dla dynamicznej młodzieży, która jeszcze nie zarabia własnych pieniędzy.

Zobacz wideo
embed

Nokia 112 niebieski

  • Rodzaj telefonu: Klasyczny
  • Aparat cyfrowy: 0,3 Mpx
  • System operacyjny: Pozostałe
  • Bluetooth

0 opinii

Podstawowe informacje o Nokia 112 niebieski

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: