Biedronka kusi tanim polskim smartfonem. Hit czy kit?

Od dziś w sieci Biedronka kupić można smartfon polskiego producenta. MyPhone C-smart III kosztuje niewiele, ale czy wart jest swojej ceny?

Do sieci Biedronka trafił właśnie smartfon, który ma jedną niepodważalną zaletę: bardzo niską cenę wynoszącą zaledwie 200zł . Chodzi o C-smart III, urządzenie produkowane na zlecenie coraz lepiej radzącego sobie na polskim rynku MyPhone'a.

Co otrzymujemy za tę cenę?

  • Ekran: 4 cale (rozdzielczość 480 x 800 pikseli
  • Pamięć: 512 MB
  • Procesor: Mediatek (dwa rdzenie, 1Ghz)
  • Miejsce na dane: 4GB
  • Porty i złącza: Mini SD card, Bluetooth
  • Akumulator: 1450mAh Uwagi: Dual SIM

Przeczytaj też: 9 smartfonów za śmieszną cenę

Jest skromnie, a nawet bardzo skromnie. Całością steruje całkiem udany Android 4.4 (KitKat), co należy zaliczyć na plus. Urządzenie wyposażono w dwa aparaty - główny o rozdzielczości 2 megapikseli i frontowy - pozwala wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 0,3 Mpix. Czyli mniej więcej w takiej jakości (skala 1:1):

embed

C-smart III dostępny jest w czterech kolorach, co powinno ułatwić wybór użytkownikowi o minimalnych potrzebach.

Warto?

Cóż, smarfon nie jest mocny, ale jest tani. Zanim stwierdzicie, że tego typu produkty nie mają sensu weźcie pod uwagę, że to już kolejna edycja C-Smarta. Według nas urządzenie ma naprawdę kiepski stosunek jakości do ceny, ale właśnie ta cena sprawia, że urządzenie dla wielu jest okazją. Chociaż rynek i w tym segmencie jest bardzo konkurencyjny - są na nim pozycje takie jak Telefunken Selfie TS2 czy Be United. Jest w czym wybierać? Prosimy o komentarze.

 
Więcej o: