Zestaw słuchawkowy A30 od Astro Gaming - styl i funkcjonalność

Jeden z innowatorów rynku akcesoriów komputerowych dla graczy - firma Astro Gaming - zaprezentowała ostatnio nowy "cywilny" model swoich najpopularniejszych profesjonalnych słuchawek, które nosić będą nazwę A30.

Astro Gaming zaskarbiła sobie poważanie w branży i wśród użytkowników dzięki umiejętnemu łączeniu wysokich osiągów swoich akcesoriów z interesująca stylistyką. Póki co najpopularniejszym modelem słuchawek Astro Gaming były chwalone przez profesjonalnych graczy A40.

Tworząc model A30 projektanci postanowili, bazując na A40 właśnie, zdobyć przyczółek na rynku tzw. "handheld", czyli przenośnych konsol do grania, oraz wśród "audiofilów" dla których jakość dźwięku, lekko mówiąc, nie jest ważniejsza od wyglądu samego sprzętu.

A30 cechują się przede wszystkim lżejsza budową i możliwością odpięcia mikrofonu z redukcją szumów. Dzięki temu z powodzeniem można ich używać choćby i w metrze, nie narażając się jednocześnie na śmieszność i wytykanie palcami. Unikalnym, ale bynajmniej nie skomplikowanym rozwiązaniem jest także zastosowanie tzw. "tagów", czyli wymienialnych zewnętrznych pokrywek głośników. Można na nie bez trudu nanieść własny rysunek bądź kupić gotowe i zamontować, nadając im tym samym niepowtarzalny wygląd. Z ciekawszych rozwiązań warto wspomnieć także, że w skład słuchawek wchodzą trzy rodzaje kabli do różnych typów urządzeń.

Mimo iż najbliższy oddział firmy znajduje się w Anglii warto mieć porównanie czym bawią się w szerokim świecie. A jak widać bawią się efektywnie i ładnie. Osobiście, gdzieś głęboko w duchu czekamy na pierwszego odważnego dystrybutora, który zdecyduje się sprowadzić Astro gadżety do Polski.

[via Business Wire ]

Łukasz Cichy

Więcej o: