Motorola Milestone - czego chcielibyście się dowiedzieć?

Mieliśmy okazję pobawić się chwilę telefonem Motorola Milestone. Poniżej znajdziecie pierwsze wrażenia. Dajcie znać, czy chcielibyście się dowiedzieć czegoś konkretnego na temat tego telefonu. Czekam na pytania.

Na pierwszy rzut oka a dokładniej, zważenie w reku wydaje się, że Milestone, mógłby być telefonem, który ratuje bohaterowi życie, epicko powstrzymując lecący w jego stronę pocisk. Urządzenia tego typu w chwili postrzału znajdują się w filmach w kieszeni marynarki głównego bohatera. Telefon jest dość ciężki i jednocześnie zwarty. Przez to sprawia wrażenie solidnej konstrukcji.

Drugie co uderza, to konstrukcja klawiatury QWERTY. Wygląda jakby była zrobiona z tak zwanych miękkich klawiszy. Takich z membranką. Zupełnie jak w wysokiej klasy elektronice z lat dziewięćdziesiątych. Ma to swój urok, przyznam, ale mimo wszystko trochę dziwnie wygląda.

Trzecie odczucie to wyraźnie emanujące ciepło bijące z części "obliczeniowej" telefonu podczas odtwarzania multimediów. Temperatura rośnie naprawdę zauważalnie. Oparzeń raczej nie będzie, ale Milestone w zupełności zastępuje rękawiczki... zimowa porą.

Z tych pozytywnych rzeczy - wyświetlacz Motoroli ma wysoką rozdzielczość, jest jasny i wyświetla ładne, soczyste barwy. Na tym polu zdecydowanie deklasuje inne telefony, które aktualnie testujemy.

Więcej szczegółów już niedługo.

Łukasz Cichy

embed

Motorola MILESTONE

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.1 Eclair
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Motorola MILESTONE

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: