Orange Kino Letnie - darmowe kino na wakacje

Od początku lipca do końca sierpnia molo w Sopocie i Krupówki w Zakopanem kolejny raz staną się darmowymi kinami na świeżym powietrzu. Tradycyjnie oba miasta połączy pociąg z wagonami filmowymi.

Orange Kino Letnie - co obejrzymy w tym roku?

Seanse rozpoczynać się będą wieczorami, a filmy będzie można oglądać na wygodnych plażowych leżakach oraz góralskich ławach. Kina zmieszczą trochę ponad tysiąc osób. Co obejrzymy pod gwiazdami? W poniedziałek kino familijne, we wtorek klasykę kina, w środę wielkie hity, w czwartek filmy taneczne, w piątek kino akcji, w soboty komedie, a w niedzielę filmy o miłości. W tym roku rozrywki dostarczą m.in. takie filmy jak Sherlock Holmes i Kac Vegas. Wstęp jest oczywiście darmowy.

Pociąg filmowy od Sopotu do Zakopanego i... z powrotem

Między miastami kursować będą 2 składy specjalnego pociągu TLK - Orange Kino Letnie. W jego wagonach umieszczono mobilne sale kinowe. Codziennie, pociąg ma wyruszać o tej samej godzinie z Gdyni i Zakopanego. Oczywiście podczas podrózy będzie można oglądać filmy.

Orange Kino letnie w internecie

W tym roku po raz pierwszy Orange Kino Letnie uruchomiło promocję w serwisach społecznościowych. Pojawiły się profile na Facebooku, Gronie i Naszej-Klasie. Pierwsza edycja Orange Kino letnie odbyła się w 2007 roku.

Ciekawa forma promocji marki

Chętnie przejechałbym się takim pociągiem do Sopotu. Orange ma u mnie dużego plusa. O wiele lepiej promować swoje usługi, tworząc taką inicjatywę dla ludzi niż wydawać olbrzymie pieniądze na infantylne reklamy, których się nie da oglądać. Oby pojawiało się więcej takich inicjatyw, które będą kontynuowane w kolejnych latach.

Mariusz Koryszewski

Więcej o: