Shreki i smoki w 3D obejrzysz tylko z... Samsungiem

Okazuje się, że popularne animacje 3D takie jak Shrek i Jak wytresować smoka obejrzysz w tym roku w 3D, ale... tylko wtedy, gdy kupisz zestaw 3D Samsunga.

Samsung zamierza sprzedawać film Jak wytresować smoka jedynie ze swoim zestawem 3D Starter Kit . Jeżeli nie zamierzasz kupić zestawu 3D Samsunga, możesz zapomnieć o oglądaniu tego filmu na domowym ekranie - przynajmniej przez najbliższy rok.

Shreki też popierają Samsunga

Ale to nie koniec złych wieści, bo okazuje się, że również wszystkie cztery filmy z popularnej sagi Shrek będą dostepne tylko z zestawem koreańskiego producenta. 3D Starter Kit Samsunga wraz z filmem Jak wychować smoka oraz z zestawem Shreków, mają pojawić się jesienią tego roku.

Zwolennicy Samsunga mogą się już zacząć cieszyć, a pozostałym fanom 3D pozostaje tylko rozłożyć ręce.

2010 - tylko 3 filmy 3D w sklepach

W tym roku tylko 3 filmy na Blu-ray 3D będziemy mogli kupić oddzielnie - Klopsiki inne zjawiska pogodowe , Monster House (14 września) oraz Opowieść wigilijna (16 listopada).Z kolei James Cameron zapowiedział, że Avatar na Blu-ray 3D pojawi się w sprzedaży dopiero w 2011 roku.

Fani 3D będą musieli więc jeszcze trochę poczekać na trójwymiarowe wrażenia. Trochę to dziwne - z jednej strony promuje się urządzenia 3D, a z drugiej nie dostarcza się niemal wcale treści 3D. Nie rokuje to dobrze dla trójwymiaru.

Via [ The HD Room ]

Mariusz Koryszewski

Więcej o: