Panasonic zamontuje ci w domu telewizor na ścianie... za darmo

Masz problemy z instalacją telewizora? Panasonic właśnie wprowadził ciekawą promocję pod wymownym tytułem Panasonic + instalacja. Tym razem nie są to żadne obniżki cen czy telewizory w prezencie, ale coś o wiele bardziej oryginalnego. W najnowszej promocji, japoński koncern przy zakupie telewizora dodaje uchwyt ścienny oraz profesjonalną instalację telewizora na naszej ścianie. I to wszystko... za darmo.

Prawdopodobnie większość użytkowników klasycznym sposobem ustawia swój nowy błyszczący telewizor na szafce. Takie roziązanie było konieczne w epoce telewizorów CRT, odbiorników o wielkich gabarytach. Tymczasem warto pamiętać, że dzisiejsze superpłaskie telewizory idealnie nadają się do powieszenia na ścianę . Takie rozwiązanie po pierwsze oszczędza miejsce , a po drugie wygląda bardziej efektownie .

2D i 3D

Jakie telewizory uprawniają do gratisowej instalacji na ścianie telewizora? Są to zarówno modele 2D jak i 3D w rozmiarach od 42 do 65 cali. Po zakupie telewizora należy jeszcze tylko pamiętać, by zarejestrować swój nowy nabytek w przeciągu 30 dni na stronie Panasonic .

Poza darmowym uchwytem i bezpłatną instalacją pracownicy serwisu Panasonic, na życzenie klienta mogą przeprowadzić szkolenie.

W przypadku telewizorów z platformą VIERA Cast, umożliwiającą dostęp do wybranych aplikacji internetowych, w tym popularnej telewizji ipla , serwis doradzi klientowi w kwestii podłączenia odbiornika do Internetu oraz przedstawi funkcjonalność aplikacji

- wyjaśnia Artur Sutuła z Panasonika.

Dobra wieść dla miłośników Panasonika

Jeżeli chcieliśmy kupić telewizor Panasonika to teraz jest idealny moment na to. Promocja trwa do 31 stycznia 2011 roku, więc mamy jeszcze sporo czasu na decyzję. Bez dodatkowych opłat możemy łatwo i wygodnie powiesić telewizor na ścianie i nawet się przy tym nie namęczyć. Świetny pomysł Panasonika na promocję swoich telewizorów.

Mariusz Koryszewski

Ściana czy szafka - które miejsce jest lepsze dla telewizora?
Więcej o: