Gadżet dnia - elektryczne i stylowe buty na mróz

?Jak jest zima, to musi być zimno?... Ten cytat kończy każde narzekanie na mrozy, wiatry i śnieżyce. Nie ma bowiem sensu marudzić, że słońce świeci, a woda przecieka przez palce. Co można, to przygotować się odpowiednio, aby na mrozy nie musieć narzekać.

Firma Columbia Sportswear Company zaproponowała swoim konsumentom wyjątkowe buty, które sprawią że nawet podczas trzaskających mrozów nie odczujemy ujemnej temperatury.

Do oferty weszły zaawansowane technologicznie buty Bugathermo Techlite z wszytymi w cholewki bateriami litowo-polimerowymi . Zamontowana elektronika grzewcza zadba natomiast o komfortową temperaturę w tych najbardziej wrażliwych miejscach stopy - pod palcami i śródstopiem. W zależności od obciążenia pracy wspomaganie grzania butów może działać między 4 a 6 godzin bez przerwy. Ładowanie odbywa się, a jakże, za pomocą kabla USB lub zwykłego kabla sieciowego.

Dodatkowo, buty wyposażone zostały w wodoodporną, oddychająca cholewkę, warstwę izolacyjną oraz specjalna podeszwę o dużej przyczepności. W sam raz w góry i bezdroża.

Bugathermo Techlite występują w sklepach w dwóch wersjach - męskiej i damskiej - za jedyne 1200 złotych.

Snowfall ThermoSnowfall Thermo fot. Columbia

Producent nie zapomniała także o zimowych wyjściach koktajlowych. Teraz prawdziwa dama może się pokazać na Krupówkach, przy minus 30 stopniach w modnych botkach Snowfall Thermo. Buty wzbogacono o antybakteryjną wkładkę oraz system ogrzewania z akumulatorami wszytymi w cholewkę. Wystarczy nacisnąć guzik i już można wybierać się na zimowe garden-party .

Ta przyjemność ta będzie nas jednak kosztować około 1600 złotych. Cena naprawdę żadna, jeśli chce się dobrze wyglądać.

[za Columbia Sportswear Company]

Łukasz Cichy

Więcej o: