"Pełnosprawna" Motorola Xoom z Honeycomb na wideo

Po konferencji Google na której oficjalnie zaprezentowano nowego Androida 3.0 Honeycomb pojawiają się pierwsze recenzje systemu. Oto, jak działa na tablecie Motorola Xoom

Choć od oficjalnej premiery Motoroli Xoom na CES 2011 minęło już trochę czasu, to wciąż nie mieliśmy do czynienia z wideo pokazującym ją w akcji. Powód był jeden - Motorola nie mogła przedstawiać możliwości systemu przed jego oficjalną prezentacją. Ale, jak zapewne dobrze wiecie, moment ten w końcu nastąpił - jakiś czas temu zakończyła się konferencja Google, na której został przedstawiony Android Honeycomb . F aktycznie Honeycomb jest przełomowym OS-em , dzięki czemu już powinniście zacząć odkładać pieniądze na kupno któregoś z tabletów pracujących pod jego kontrolą (w tym: Xoom , bezimienny tablet Toshiby czy LG G-Slate , o ile trafi do sprzedaży w Polsce).

Po przydługim wstępie w końcu przechodzę do rzeczy. Po konferencji w Mountain View redaktor serwisu Engadget miał okazję nagrać wideo przedstawiające pracę Xoom (z pełnosprawnym systemem na pokładzie). Na poniższym filmiku zobaczycie działanie widżetów, gry Monster Madness oraz aplikacji Grocery IQ :

Sami widzicie, że tablety z tą wersją Androida zapowiadają się niesamowicie dobrze. Osobiście już nie mogę się doczekać MWC 2011 , kiedy to będę mogła wziąć w swe ręce Motkę Xoom i trochę się nią pobawić, przy okazji poznając Honeycomb z bliska.

Katarzyna Pura

Tabletowo.pl

----

Atarynka, Kajtek, zegarek z kalkulatorem... TOP 10 gadżetów z lat 80.

embed

Motorola Xoom WiFi 32GB

  • System operacyjny: Android 3.0 Honeycomb
  • Komunikacja: Wi-Fi
  • Przekątna ekranu: 10,1 cala
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB

0 opinii

Parametry techniczne

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: