Samsung Galaxy Ace - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Samsung Galaxy S5830 Ace to mniejszy, młodszy i tańszy brat legendarnego Samsunga Galaxy S. Jego główną zaletą miała być przystępna cena. Czy jednak dostaniemy za nią dobry telefon?

Modelem Ace Samsung postanowił dać mniej zasobnym konsumentom szansę pogrzania się w ciepełku serii Galaxy bez konieczności wydawania kilku tysięcy złotych. Czy jednak Samsung Galaxy "za złotówkę" Ace ma jeszcze coś wspólnego z modelem "S" i wysoką jakością?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Samsungu Galaxy Ace. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Wewnątrz urządzenia znajdziemy jednak odrobinę słabsze podzespoły - procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu 800Mhz, 3,5 calowej przekątnej wyświetlacz TFT, 280MB pamięci RAM oraz 158MB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia. Galaxy Ace działa w oparciu o system operacyjny Android 2.2.

Dostępność

W sieci Orange Galaxy Ace znajduje się obecnie w tak zwanej wyprzedaży. Oznacza to, że możemy go kupić już za 3 złote, jeśli zdecydujemy się na dwuletnią umowę na przynajmniej 59 złotych miesięcznie. W T-Mobile, przy tej samej miesięcznej opłacie będziemy musieli dopłacić jeszcze 59 złotych na start. Samsung Ace znajdziemy także w ofercie Plusa. Tam za złotówkę kupimy go wraz z dwuletnią umową na 79 złotych miesięcznie. Podobnie ma się rzecz w przypadku Playa. Tylko, że tu abonament All Inclusive 85 wynosi 75 złotych.

W sklepach internetowych telefon możemy bez problemu kupić za około 750 złotych. Cena maksymalna sięga jednak ponad 1000 złotych. Decydując się na zakup za pośrednictwem portali aukcyjnych najprawdopodobniej uda nam się znaleźć nowy egzemplarz Galaxy Ace już za około 650 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Samsung Ace .

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

Samsung Galaxy ACE Duos GT-S6802 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy ACE Duos GT-S6802 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: