Samsung Galaxy S III wyposażony będzie w czterordzeniowy procesor?

Dzień bez przecieków dotyczących smartfonów, to dzień stracony. Tym razem mamy dla Was najświeższe wieści dotyczące Samsunga Galaxy S III.

Serwis GSM Arena powołuje się na informacje pochodzące od jednego z forumowiczów 4Chan. Źródło wydaje się być niewiarygodne? Fakt; ale w przeszłości to samo źródło ujawniło poprawną specyfikację telefonu Nexus Prime i kilka wiadomości dotyczących Androida 4.0. Jaki zatem ma być Samsung Galaxy S III?

Według nieoficjalnych i niepotwierdzonych przez przedstawicieli Samsunga doniesień, specyfikacja najnowszego modelu Galaxy ma wyglądać następująco: czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2.0 GHz , 1,5 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, wyświetlacz Super AMOLED III 4.65-cala o rozdzielczości 1280x124 pikseli (352 punkty na cal), aparat z matrycą 10Mpix (z możliwością nagrywania filmów Full HD z prędkością 60 klatek na sekundę), metalowa obudowa 9mm, bateria 2250 mAH, wbudowany moduł NFC. Całość działać będzie w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i interfejs TouchWiz 5.

Prezentacja urządzenia ma nastąpić już w lutym 2012, na Mobile Word Congress 2012. Premiery urządzenia należy oczekiwać natomiast w okolicach połowy przyszłego roku. Zważywszy jednak na fakt, że jest to dość odległa data, do tego czasu wiele może się jeszcze zmienić.

Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, będzie to niewątpliwie jeden z najlepszych smartfonów 2012 roku. Póki co, radziłbym jednak pozostać nieco sceptycznym wobec powyższych informacji.

embed

Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

11 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: