Korwin Energy Drink już w sklepach. Europoseł debiutuje z napojem energetycznym

W sklepach pojawił się nowy napój energetyczny. Na etykiecie... Janusz Korwin-Mikke i jego hasło "Zawsze dążę do zwycięstwa". Czy Korwin Energy Drink podbije rynek? Reklamuje go polityk Ruchu Narodowego.

Na etykiecie zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego i hasło reklamowe z autografem. W środku kofeina, tauryna, witaminy i nieco chemii. Napój energetyczny sygnowany przez kontrowersyjnego polityka zadebiutował pod koniec kwietnia w Krakowie, w czasie kampanii Janusza Korwin-Mikkego przed wyborami prezydenckimi. Teraz trafił na półki sklepów.

Napój produkowany jest przez warszawską firmę Gastrona. W sklepie internetowym partii KorWin puszka o pojemności 250 ml kosztuje 4 zł. Stacjonarnie dostępny jest na razie jedynie w 32 punktach w całej Polsce.

Marian Kowalski poleca

W internecie pojawiła się pierwsza reklama Korwin Energy Drink. Gazowany napój zachwala w niej Marian Kowalski, polityk Ruchu Narodowego startujący w majowych wyborach prezydenckich. - Jeżeli ten napój daje tyle energii i dobrych pomysłów panu prezesowi, to wchodzę w to - mówi Kowalski w reklamie.

 

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Partner - materiał Wielki słownik poprawnej... Psyche - Natalia... Świat według Korwina

Więcej o: