Dom małżeństwa LaBianca został sprzedany. Para została zamordowana przez sektę Mansona

8 sierpnia 1969 roku grupa osób związanych z sektą Charlesa Mansona zamordowała będącą w ciąży żonę Romana Polańskiego Sharon Tate oraz jej przyjaciół. Dzień później z rąk tych samych osób zginęli Leno i Rosemary LaBianca. Dom, w którym stracili życie, znalazł nowego właściciela. Posiadłość sprzedano za 1,98 mln dolarów.
Zobacz wideo

Miejsce, w którym przed laty doszło do zbrodni, to dom o powierzchni 150 metrów kwadratowych. Ma dwie sypialnie, dwie łazienki i rozciąga się z niego piękny widok na Los Angeles. Jego nowym właścicielem został Zak Bagans -  badacz zjawisk paranormalnych i prowadzący programu "Ghost Adventures".

Dom Leno i Rosemary LaBianca został sprzedany. Posiadłość jest nawiedzona?

Zak Bagans zainteresował się kupnem domu nie ze względu na metraż czy lokalizację, ale kryjące się w nim tajemnice. Powiedział, że dom zamordowanej pary, w którym od ponad 50. lat nic się nie zmieniło, to "święty Graal" dla osób kolekcjonujących przedmioty, które są w jakiś sposób makabryczne. Mężczyzna uważa, że na terenie tej posesji występują zjawiska paranormalne, które jednak nie są związane z morderstwem Leno i Rosemary LaBianca - pisze Wirtualna Polska. Co Zak Bagans zrobi z zakupioną posiadłością, tego nie zdradził. 

Morderstwo Leno i Rosemary LaBianca

Leno i Rosemary LaBianca zostali zamordowani w swoim domu w Los Angeles przez członków sekty Charlesa Mansona, którzy nazywali siebie "Rodziną". 10 sierpnia 1969 roku ich zwłoki odnalazły ich dzieci. Na ciele mężczyzny znaleziono 12 ran, jego żona miała ich 41. Ciosy zostały zadane nożem.

Więcej o: