Klapki Kubota hitem w Biedronce. 70 proc. dostaw wyprzedało się już pierwszego dnia

Klapki marki Kubota okazały się sprzedażowym hitem w Biedronkach. W wielu sklepach obuwie wyprzedało się błyskawicznie.
Zobacz wideo

Jak podaje portal dlahandlu.pl aż 70 procent dostaw klapek Kubota zostało wyprzedanych już pierwszego dnia obowiązywania oferty w sklepach Biedronka. Popularność produktu jest na tyle duża, że w niektórych sieciach towaru zabrakło już dzień później.

Klapki Kubota wyprzedają się błyskawicznie. Aż 70 procent sprzedało się już pierwszego dnia

Menadżer ds. marki w Jeronimo Martins Polska Monika Bogusz przyznała, że współpraca sieci z marką Kubota jest przysłowiowym "puszczeniem oka" do klientów, którzy w charakterystycznych klapkach, białych skarpetkach i reklamówkach z widocznym logo "Biedronki" publikują swoje zdjęcia w tzw. stylizacji "typowego polaka na wakacjach".

Oferta Biedronki okazała się trafną odpowiedzią na powracający trend na klapki Kubota, które są jednym z symboli mody lat 90. Taka decyzja sieci spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów: "W niektórych sklepach naszej sieci klapki wyprzedały się błyskawicznie. Jednak nadal można je zakupić w niektórych placówkach sieci Biedronka. Przykładowo w Warszawie dostępne są w sklepach przy ul. Wiatracznej 25, ul. Sobieskiego 18 czy ul. Osowskiej 84" - wylicza Monika Bogusz.

 

Klapki Kubota można kupić w Biedronce od 25 lipca. Oferowane są w czterech kolorach dla pań (rozmiary od 37 do 40) oraz w dwóch dla panów (rozmiary od 41 do 45). Cena klapek to 19,99 złotych.

Więcej o: