Kaufland wycofuje ze sprzedaży noże i obieraczki Spice&Soul. Mogą się kruszyć i spowodować obrażenia

Niemiecka sieć sklepów Kaufland podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży kompletów marki Spice&Soul. "Nie można wykluczyć, że w przypadku pojedynczych noży mogą odłamywać się części ostrza. Może to spowodować obrażenia" - czytamy w uzasadnieniu decyzji.
Zobacz wideo

Decyzja sieci Kaufland o wycofaniu ze sprzedaży kompletów marki Spice&Soul jest działaniem zapobiegawczym. Każdy klient, który kupił ceramiczny nóż i obieraczkę, które nie będą już sprzedawane w Kauflandzie, może zwrócić ten produkt i otrzymać zwrot pieniędzy

Kaufland wycofuje ze sprzedaży komplet Spice&Soul. Można go zwrócić bez paragonu

Aby zwrócić wycofany ze sprzedaży komplet, składający się z noża i obieraczki, należy udać się do dowolnego sklepu sieci Kaufland. Paragon ani dowód zakupu nie są potrzebne. Decyzja o wycofaniu ze sprzedaży nie dotyczy innych noży ceramicznych sprzedawanych przez Kaufland.

Kaufland apeluje, aby osoby, które nabyły wspomniany nóż i obieraczkę, przestały ich używać. "Nie można wykluczyć, że w przypadku pojedynczych noży mogą odłamywać się części ostrza. Może to spowodować obrażenia" - czytamy na stronie internetowej sieci.

Więcej o: