Epic Games Store rozdaje kolejne gry za darmo. W tym tygodniu jest to Surviving Mars

Epic Games Store co tydzień udostępnia nową produkcję do pobrania. Tym razem jest to Surving Mars - symulator miasta z elementami survivalu.
Zobacz wideo

Epic Games co tydzień udostępnia nowe gry do pobrania za darmo. W ostatnich tygodniach można było m.in. bezpłatnie pobrać aż 6 gier z Batmanem – trylogię Arkham oraz Lego. Warto więc przyglądać się promocji, w której udostępniane są zarówno małe, jak i duże, hitowe produkcje. Darmowe gry do pobrania na Epic Games Store są udostępnianie co tydzień. Akcja promocyjna potrwa do końca roku.  

Do 17 października można pobrać Surviving Mars. Jest to produkcja, w której naszym zadaniem jest kolonizacja Czerwonej Planety. Spośród innych symulatorów miast różni się koniecznością przetrwania w nieprzyjaznych warunkach. Złe decyzje projektowe podczas tworzenia miasta mogą skutkować śmiercią kolonistów. Grę wyróżnia także szata graficzna. Nie zdecydowano się na fotorealistyczne odwzorowanie Marsa, a postawiono lekko przerysowane, plastelinowe modele elementów uniwersum. Gra została całkiem dobrze przyjęta przez graczy. Na Metacritic produkcję oceniono na 76 punktów.  

 

Epic Games Store to sklep z grami od twórców Fortnite 

Epic Games Store to kolejna platforma, na której można kupić cyfrowe wersje gier. W celu zdobycia popularności i powiększenie bazy klientów sklep udostępnia wiele promocji. Elementem tej akcji jest akcja rozdawania za darmo gier do końca tego roku, w ramach której za darmo zagracie w Surviving Mars. Gra dodana do biblioteki, zostanie tam nawet po zakończeniu promocji.  

Więcej o: