Goldenline czeka prawdziwa rewolucja. Serwis rekruterski będzie bliżej ludzi i firm

Goldenline, serwis, który pozwala nie tylko znaleźć pracę i pracownika, ale podyskutować na szeroko pojęte tematy związane z pracą, przechodzi rewolucję. Tadeusz Kuropatwiński, nowy prezes spółki, wierzy, że wkrótce Goldenline będzie znacznie wygodniejszy.

Goldenline, jeden z największych polskich serwisów rekrutacyjnych, przechodzi ważną zmianę. Dzięki niej powstanie kompleksowa platforma rozwoju zawodowego wykorzystująca nowoczesne rozwiązania technologiczne. Mają na tym skorzystać zarówno użytkownicy np. szukający pracy, jak i klienci biznesowi.

Tadeusz Kuropatwiński, nowy prezes Goldenline, w rozmowie z Business Insiderem stwierdził, że "na użytkowników nieco uśpionego portalu czeka prawdziwa rewolucja".

Niewykorzystany potencjał będziemy teraz chcieli użyć, aby stworzyć portal, za którym idą jasne wartości – szacunek do każdej osoby, wsparcie w rozwoju, ludzkie podejście i wykorzystanie najnowszych technologii do usprawnienia procesów wokół naszego życia zawodowego.

- stwierdził Kuropatwiński w rozmowie z BI.

Wyjaśnił też, że codziennie w serwisie rejestruje się 320 nowych użytkowników i przybywa ok. 30 merytorycznych opinii o pracodawcach. "Z około 2,8 mln użytkowników ok. 30 proc. jest bardzo aktywnych. W LinkeIin ten wskaźnik wynosi ok. 43 proc., więc polska platforma pod tym względem wcale nie jest dużo gorsza" - dodał.

Chcemy przede wszystkim być partnerem dla organizacji i ludzi w ich sukcesie zawodowym w erze cyfrowej. Usługi Goldenline są tworzone w oparciu o najnowsze technologie i humanistyczne podejście z myślą o oszczędzaniu czasu oraz pieniędzy naszych użytkowników i klientów

- wyjaśnia Kuropatwiński w komunikacie.

Goldenline po transformacji będzie jeszcze bliżej ludzi

"W dobie transformacji technologicznej Goldenline chce być blisko ludzi i organizacji. Nad nowym modelem biznesowym i naszą platformą rozwoju zawodowego pracowaliśmy intensywnie przez ostatnie trzy miesiące. Zmiany wprowadzamy krok po kroku. Chcemy wspierać naszych użytkowników nie tylko w poszukiwaniu miejsca pracy, które da im satysfakcję, ale też dbać o nich podczas całej aktywności zawodowej. Ułatwimy i skrócimy dotarcie do wszystkiego, czego na tej drodze potrzebują" - powiedział prezes Tadeusz Kuropatwiński.

Czytaj też: Będzie dziura na rynku pracy? Do 2025 r. Polskę może opuścić nawet 1,5 mln pracowników z Ukrainy

Goldenline.pl to platforma rekrutacyjna, która daje kandydatom możliwość stworzenia profilu zawodowego i otrzymania referencji od współpracowników, a także zapoznania się z opiniami o pracodawcach. Firmom umożliwia dotarcie do najlepszych kandydatów za pośrednictwem różnorodnych narzędzi takich, jak wyszukiwarka kandydatów, ogłoszenia czy usługa rekrutacyjna Jobile. Spółka jest częścią Grupy Agora od 2011 roku.

Tadeusz Kuropatwiński został nowym prezesem Goldenline w lipcu br. Ma ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu cyfrowych, międzynarodowych przedsięwzięć z obszaru fintech i e-commerce, które zdobywał w firmach, takich jak: Accenture, Naspers, XTB czy Billon. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także programu CEMS.

Więcej o: