Biedronka z promocjami na gry na Play Station 4 i Xbox One. Niespodzianka też dla fanów Marvela i Gwiezdnych Wojen

Choć Black Friday dopiero pod koniec listopada, to już w przyszłym tygodniu w sklepach Biedronka znajdziemy gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w dużo niższych cenach. Sieć przygotowała również niespodziankę dla fanów Marvela oraz Gwiezdnych Wojen.
Zobacz wideo

Black Friday 2019 startuje dopiero 29 listopada. Biedronka zdecydowała się jednak na wprowadzenie wielu promocji przed tym terminem. Dyskont przygotował sporo okazji dla miłośników gier, a także popularnych amerykańskich produkcji filmowych oraz komiksowych. 

Biedronka z promocjami na gry konsolowe. W ofercie również t-shirty Marvela oraz Gwiezdnych Wojen

Jak podaje Wirtualna Polska za serwisem lowcygier.pl, przecenione gry pojawią się na półkach w poniedziałek 18 listopada. Promocja dotyczyć będzie kilkudziesięciu tytułów na PlayStation 4, Xbox One, a także PC, do najpopularniejszych należy takie gry jak Far Cry 5, Assassin's Creed Origins czy Fallout 76. Większość gier nie należy do topowych produkcji, oferta promocyjna powinna być jednak atrakcyjna dla fanów gier ze względu na bogatą liczbę tytułów oraz stosunkowo niską cenę. 

Biedronka oferuje przecenione gry. Lista najpopularniejszych tytułów oraz ich cena:

  • Assassin's Creed Origins (PlayStation 4) - 79,90 zł
  • Fallout 76 (PlayStation 4) - 79,90 zł 
  • Far Cry 5 (Xbox One) - 79,90 zł 
  • Destiny 2: Forsaken (PlayStation 4) - 79,90 zł 
  • Soulcalibur VI (PlayStation 4) - 59,90 zł 
  • Project CARS 2 (Xbox One) - 59,90 zł
  • Rayman Legends (PlayStation 4) - 59,90 zł 
  • Euro Truck Simulator 2: Vive la France! (PC) - 39,90 zł
  • Symmetry (PlayStation 4) - 39,90 zł 

Dyskont zdecydował się również przygotować niespodziankę dla miłośników Marvela, Gwiezdnych Wojen oraz Warhammera. Ich fani będą mogli za 29,99 zł zakupić zestaw, w którym znajduje się koszulka oraz jedna z czterech gier (Rig'n'Roll: Tirowiec, Symmetry, Husk, Kholat). Oferta ta jest dostępna w sklepach już od 12 listopada br. 

Koszulka i gra za 29,99 złKoszulka i gra za 29,99 zł biedronka.pl

>>> Dowiedz się więcej: Media Markt, Vobis, eMAG z promocjami na Black Friday. Zobacz, jakie sklepy organizują wyprzedaże