Czarny Piątek. Nietypowa promocja Apple'a na Black Friday. Do odebrania nawet 800 zł

Apple zdecydował się przygotować specjalne i... nieoczywiste promocje dla swoich klientów. Zamiast standardowych przecen na poszczególne produkty mogą oni otrzymać kartę podarunkową o wartości do 800 zł.

Black Friday w połączeniu z Cyber Monday (nowa tradycja, która powstała wraz z rozwojem sklepów internetowych) to idealna okazja, by zakupić prezenty na Święta Bożego Narodzenia, zwłaszcza jeśli interesują nas produkty z branży technologicznej. Sklepy decydują się na wprowadzenie kilkudziesięciu procentowych zniżek i rabatów. 

Apple zdecydował się pójść w kontrze do wielu innych firm z branży technologicznej i jeszcze nie zdecydował się przecenić swoich produktów z okazji nadchodzącego Black Friday. Amerykański potentat wpadł na zupełnie inny pomysł - klienci otrzymają zwrot części kosztów w formie bonów podarunkowych - podaje spidersweb.pl

Apple z nietypową promocją z okazji Black Friday. Na czym polega?

Jako że Black Friday to piątek 29 listopada br, to wiele firm zdecydowało się już wcześniej wprowadzić przeceny na niektóre produkty, rozszerzając jednodniowe promocje do tygodnia. Fani Apple'a wciąż jednak nie doczekali się na oferty promocyjne. Jak na razie firma za pomocą specjalnej witryny zachęca konsumentów do kupna komputerów, telefonów oraz innych sprzętów w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

Zobacz wideo

Od 29 listopada (Black Friday) do 2 grudnia (Cyber Monday) potrwa natomiast specjalna akcja sprzedażowa. Apple zaoferuje klientom do 800 zł za zakupiony produkty w postaci bonów podarunkowych. Wysokość obniżki będzie prawdopodobnie zależna od tego, co kupimy, ale dokładny wykaz zniżek pojawi się w Black Friday. Być może tego dnia Apple zdecyduje się dodatkowo przecenić swoje produkty. W przypadku zakupów przekraczających 170 zł dostawa będzie darmowa. 

Więcej o: