Black Friday 2019. Promocje na RTV AGD. Co oferują poszczególne sklepy? [Komputronik, Media Markt, Media Expert]

Black Friday, czyli coroczne święto zakupów, zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy piątek 29 listopada czeka nas fala obniżek. Informujemy, o tym jakie promocje przygotowały sieci na sprzęt RTV AGD.
Zobacz wideo

Black Friday to tradycja, który zawędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W połączeniu z Cyber Monday, czyli promocji oferowanych przez sklepy internetowe jest to idealna okazja na zakup prezentów z okazji Świąt Boże Narodzenia. Nagromadzenie dni promocyjnych składa się na jeden wielki ciąg wyprzedaży, który rusza już do początku listopada.

Black Friday 2019. Kiedy startuje?

Wyprzedaże z tej okazji startują w piątek po Święcie Dziękczynienia. Jest to święto ruchome, więc Black Friday również wypada w różnych datach. Black Friday 2019 rozpoczyna się w 29 listopada. Cyber Monday przypada na poniedziałek po nim, czyli 2 grudnia. Data jest jednak umowna, gdyż w obecnych czasach sklepy nawet miesiąc wcześniej decydują się na wprowadzenie promocji.

Lista wybranych sklepów RTV AGD oferujących promocje w Black Friday:

  • Aliexpress (obniżki do 70 proc. do 30 listopada) 
  • Komputronik (Black Week - obniżki do 80 proc. do 1 grudnia)
  • Media Markt (liczne rabaty na sprzęt RTV, komputery, laptopy, telefony, gry, akcesoria czy sprzęt AGD od 27 listopada 2019) 
  • Media Expert (Black Week - promocje do 1 grudnia)
  • Morele (Black Week - obniżki na RTV AGD od 25 listopada) 
  • OleOle! (Black Friday - obniżki do 60 proc. od 25 listopada) 
  • Philips (Black Friday - obniżki do 50 proc.; wcześniejszy dostęp do oferty po zapisaniu się) 
  • RTV Euro AGD (Black Weeks - codziennie nowe okazje dnia)

Warto również dodać, że swoje promocje przygotował również Apple, który zamiast przecen przygotował bony podarunkowe dla klientów o maksymalnej kwocie w wysokości 800 zł. Promocji z okazji Black Friday należy wypatrywać na oficjalnych stronach poszczególnych producentów. Wiele interesujących ofert pojawiało się bez wcześniejszego uprzedzenia. 

Więcej o: