Black Friday przez cały tydzień. Ryanair organizuje promocje na tanie loty w 2020 roku

Od niedzieli Ryanair organizuje wyprzedaż z okazji Black Friday. Linie lotnicze każdego dnia oferują bilety w niższych cenach. W ciągu całego Cyber Tygodnia można kupić bilety na wybranych trasach tańsze o kilkadziesiąt złotych.
Zobacz wideo

Promocje z okazji Black Friday popularne są zwłaszcza wśród sklepów sprzedających elektronikę, odzież, zabawki dla dzieci, książki czy kosmetyki. Obowiązują one w większości dużych sklepów stacjonarnych i internetowych. Z roku na rok chętnych do organizowania promocji na Black Friday jest coraz więcej.

Cyber Tydzień w Ryanair - zniżki na loty od kwietnia do września 2020 roku

W tym roku Ryanair zorganizował Cyber Tydzień, który trwa od niedzieli 24 listopada. Promocje na wybrane trasy zmieniają się każdego dnia. Na przykład dziś można kupić bilety z Krakowa do Marsylii za 39 złotych w jedną stronę lub też z Krakowa do Kopenhagi. Termin przecenionych podróży wypada od kwietnia do września 2020 roku. Każda promocja trwa do północy danego dnia.

Zniżki obowiązują z lotnisk w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Olsztyna, Lublina, Krakowa, Poznania, Rzeszowa i Szczecina. Wśród dostępnych destynacji wymienia się: Edynburg, Kopenhagę, Hamburg, Londyn, Barcelonę, Mediolan, Oslo, Sztokholm, Kijów, Dublin, Manchester, Bari, Paryż czy Wenecję. Pełna oferta z okazji Black Friday dostępna jest na stronie internetowej Ryanaira

Więcej o: