PepsiCo buduje nowy magazyn centralny w Polsce. Potrzeba do niego ok. 240 pracowników

Budowa nowego magazynu centralnego PepsiCo w Mszczonowie idzie pełną parą. Jego otwarcie koncern planuje na przełomie I i II kwartału 2020 r. Jednak już teraz spółka ID Logistics, która będzie zarządzać obiektem, poszukuje ok. 240 pracowników.

Nowy magazyn PepsiCo w Mszczonowie będzie największym tego typu obiektem koncernu w naszym kraju. Zarządzany przez firmę ID Logistics magazyn zajmie powierzchnię 58 tys. mkw i docelowo ma zatrudniać ok. 240 pracowników, których poszukiwania już się rozpoczęły. Inwestorem budowy jest firma deweloperska P3, a wykonawcą - polski oddział japońskiej korporacji budowlanej Kajima.

Aktualne zaawansowanie projektu wynosi 60 proc., a prace postępują zgodnie z planem. Niedawno rozpoczęliśmy testy operacyjne weryfikujące gotowość systemową i procesową do uruchomienia obiektu, a niebawem rozpoczniemy testy efektywnościowe potwierdzające gotowość operacyjną. Równolegle trwają prace instalacyjne wewnątrz magazynu

- zapowiada Magdalena Dzikowska, manager logistyczny w PepsiCo.

>>> Czy pomysł na czterodniowy tydzień pracy ma sens? Sprawdź, co mówią eksperci

Zobacz wideo

Kto znajdzie pracę?

W nowym centrum logistycznym w Mszczonowie zatrudnienie ma znaleźć ok. 240 osób. Proces rekrutacyjny już ruszył. ID Logistics do magazynu PepsiCo szuka m.in. dyrektora magazynu, managera transportu, magazynierów, pracowników administracji, czy operatorów wózków widłowych.

ID Logistics nie zdradza wysokości wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach, ale zapewnia, że jest konkurencyjne. Oferuje przy tym umowę o pracę oraz deklaruje "przejrzysty system nagród" i bogaty pakiet socjalny, na który mają składać się "karty przedpłacone na święta i Dzień Dziecka, dofinansowanie wypoczynków dzieci i zapomogi w trudnej sytuacji materialnej".

Więcej o: