Dzień Darmowej Dostawy startuje już we wtorek. W 1200 sklepach w Polsce dostawa będzie za darmo

We wtorek 10 grudnia stratuje jubileuszowa 10. edycja akcji Dzień Darmowej Dostawy. W związku z tym klienci 1200 sklepów internetowych nie będą płacić za przesyłkę zakupionego towaru.
Zobacz wideo

Choć Dzień Darmowej Dostawy nie jest bezpośrednią kalką amerykańskiego Black Friday, to również pozwala klientom sklepów internetowych na zaoszczędzenie pieniędzy. Jak wskazuje nazwa "święta", osoby kupujące nie zapłacą ani złotówki za przesyłkę. Zasady akcji są proste, a forma dostawy nie ma znaczenia. Jedyny warunek to fakt, że dostawa ma być na terenie Polski.

Dzień Darmowej Dostawy w tym roku 10 grudnia. 24 godziny darmowych dostaw

W tym roku Dzień Darmowej Dostawy zostanie zorganizowany 10 grudnia i weźmie w nim udział 1200 sklepów. Zostały one podzielone na 30 kategorii, poczynając od najpopularniejszych, jak chociażby AGD, a kończąc na sklepach zoologicznych. E-sklepy, które biorą udział w akcji, były wcześniej weryfikowane przez twórców akcji, więc zakupy w nich nie powinny wiązać się z ewentualnymi nieprzyjemnościami. Warto jednak zaznaczyć, że sklepy mogą wprowadzić limity w wysokości 20 lub 50 zł, od których dostawa będzie darmowa.

- Płatność za dostawę jest często powodem rezygnacji z zakupów online, ponieważ zwiększa de facto cenę produktu, która nie jest już tak atrakcyjna w porównaniu ze sklepem stacjonarnym. Biorąc na siebie koszty dostawy, sklepy usuwają barierę wejścia i zyskują tym samym więcej zamówień, często od nowych klientów. A klienci kupują bez dodatkowych kosztów. Wszyscy zyskują - powiedział, cytowany w komunikacie, Krzysztof Bartnik, inicjator akcji Dzień Darmowej Dostawy.

Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się 10 grudnia 2019Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się 10 grudnia 2019 https://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Pełna lista sklepów, które wezmą udział w Dniu Darmowej Dostawy, znajduje się na stronie całej akcji. Znajdziemy na na niej również pełen regulamin.

Więcej o: