Lidl oraz Christina Aguilera rozpoczynają współpracę. Powstała specjalna kolekcja, dotrze też do Polski

Niemiecka sieć Lidl będzie współpracować z Christiną Aguilerą. W sklepach, również w Polsce, pojawiły sie produkty z nowej kolekcji, przy tworzeniu której udział brała amerykańska piosenkarka.
Zobacz wideo

Jak informują wiadomoscihandlowe.pl, wkrótce na półkach sklepów Lidl pojawią się produkty promowane hasłem "Wystylizuj się jak gwiazda". Będą one sygnowane również nazwiskiem Aguilery. Amerykańska piosenkarka to kolejna światowa gwiazda po Heidi Klum, która rozpoczęła współpracę z niemiecką siecią.

Lidl i Christina Aguilera rozpoczynają współpracę. Jakie produkty pojawiły się w sklepach?

Produkty pojawiły się na półkach sklepowych od poniedziałku 9 grudnia br. Choć hasło reklamowe wskazuje, że mają one charakter premium, to ich ceny wahają się od 9,99 do 99 zł. W ofercie pojawiły się następujące produkty:

  • zestaw do stylizacji włosów,
  • falownica,
  • prostownica,
  • suszarka,
  • lokówko-suszarka z jonizacją,
  • szczotka do włosów.

Produkty są dostępne w sklepach stacjonarnych, wkrótce powinny się również znaleźć w ofercie sklepu internetowego.

Lidl z nowymi promocjami i kolekcjami

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a także niedawno minionego Black Friday Lidl zdecydował wprowadzić się serię promocji. Obniżki sięgały nawet 80 proc. W listopadzie na półki sklepowe wróciły produkty marki Wittchen. Akcja promocyjne Lidla oraz polskiego marki produkującej galanterię cieszą się sporą popularnością. Niemiecki dyskont zdecydował się również wprowadzić nie lada gratkę dla fanów starych konsol. Od 9 grudnia w sprzedaży dostępne są SEGA Drive Mini oraz Atari 2600

Więcej o: