Robert Lewandowski ma własną kawę. RL9 można kupić w sieci Kaufland

W sieci Kaufland od 22 stycznia dostępna będzie kawa RL9, której ambasadorem jest najlepszy polski piłkarz Robert Lewandowski. Początkowo produkt był dostępny w niemieckich sklepach sieci. Teraz kawa trafiła również do Polski.
Zobacz wideo

Kawa RL9, której nazwa nawiązuje oczywiście do inicjałów, a także boiskowego numeru piłkarza Bayernu Monachium i reprezentacji Polski, dostępna jest w kilku wariantach (creme, espresso, gold) oraz w różnych wersjach opakowań (słoiki 200 g, opakowania 250 g i 1 kg).

Robert Lewandowski jest oficjalnym ambasadorem produktu. Jego podpis i wizerunek obecny jest w materiałach promocyjnych. Kawa już kilka tygodni temu trafiła do sklepów Kaufland w Niemczech, a od 22 stycznia będzie dostępna w Polsce. Wiemy, że 250-gramowe opakowanie będzie kosztować 12,99 złotych.

Biznesy Roberta Lewandowskiego

Kawa RL9 to oczywiście nie jedyny produkt promowany przez najlepszego polskiego piłkarza. W sierpniu ruszyła sprzedaż napoju izotonicznego RL9pro. Za produkcję odpowiada Oshee Polska, a napój jest dostępny w sklepach Żabka. Zawodnik jest też ambasadorem marki Huawei Mobile.

Robert Lewandowski, którego majątek tygodnik "Wprost" oszacował na 450 mln zł, jest również właścicielem agencji marketingowej Stor9_, jego firma ma również 49 proc. udziałów w domu mediowym RL Media uruchomionym przez holding marketingowy Group One.

Piłkarz inwestuje w nieruchomości (jest właścicielem kilku apartamentów), biznes restauracyjny i medyczny oraz w start-upu. Lewandowski ma m.in. udziały w Samurai Labs. To laboratorium sztucznej inteligencji, którego celem jest ochrona dzieci przed przemocą w sieci.

Więcej o:
Komentarze (23)
Robert Lewandowski ma własną kawę. RL9 można kupić w sieci Kaufland
Zaloguj się
 • oyesu

  Oceniono 7 razy 5

  Jesli kawa niejest z odchodow zjadanych przez roberta surowych nasion kawy, nie kupuje

 • piotrm74

  Oceniono 7 razy 5

  tabletki na potencję RL9 z hasłem... "TY też w 9 minut strzelisz 5 razy" !!!

 • piotrm74

  Oceniono 7 razy 5

  Bierzemy kupujemy pierwszą tanią kawę za 6,5 zł (250g) przesypujemy do opakowania RL9 i sprzedajemy po 12,99 zł. jest zysk?? Przecież RL9 nie ma własnej plantacji ani nie kręci młynkiem. On nawet nie wie skąd ta kawa pochodzi bo po co mu to...

 • bogpan

  Oceniono 6 razy 4

  Super. Nie będę próbował.

 • ix-igrek

  Oceniono 4 razy 4

  Juz lecę i nie kupuję

 • melmakianin

  Oceniono 3 razy 3

  Mało oryginalne, jakby tak miał swoja kapustę kiszoną ......

 • icehunter

  Oceniono 4 razy 2

  Ale cienias. Na wzór CR7 wydumał RL9. Żenada, dno i wodorosty.

 • koment22

  Oceniono 2 razy 2

  Żywy słup reklamowy. Sport uszlachetnia, ale reklamy odszlachetniają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX