Biedronka szykuje wyprawki dla dzieci. Wszystkie urodzone w tym roku dostaną paczkę za darmo

Sieć sklepów Jeronimo Martins i firma Dada stworzyły nietypową ofertę promocyjną dla dzieci urodzonych - lub mających się urodzić - w 2020 roku. Wszystkie otrzymają darmowe wyprawki, które zostaną dostarczone bezpośrednio do ich domów.

Marki w ramach współpracy zainaugurowały akcję "Paczka Powitalna Dada", która ma stanowić darmową wyprawkę od sieci Biedronka dla dzieci urodzonych w tym roku. Partnerem akcji jest Poczta Polska, która ma dostarczyć wyprawki bezpośrednio do domów. Akcja ma związek z 25-leciem sieci Biedronka na polskim rynku.

Jeśli w tym roku powitaliście lub powitacie maluszka, otrzymacie od Dada paczkę powitalną. Znajdziecie w niej pieluszki, chusteczki nawilżane i patyczki, które pomogą Wam w codziennej pielęgnacji

- podała sieć Biedronka w komunikacie.

>>> Czy jesteśmy gotowi na walkę z koronawirusem? Światowe ryzyko dla zdrowia i gospodarki

Zobacz wideo

Wyprawka od Biedronki już od lutego 2020 r.

W paczkach znajdziemy pieluchy i środki czystości dla maluchów marki Dada. Udział w akcji jest bezpłatny. Wystarczy, że rodzice dzieci urodzonych w tym roku zarejestrują się na www.dadaclub.pl. Ci, którzy dopiero spodziewają się swoich pociech w 2020 r., także mogą się zarejestrować, a dane uzupełnić po narodzinach dziecka.

Nowe pieluszki Extra Care z technologią superchłonnych kanalików, które dwukrotnie szybciej wchłaniają wilgoć, gwarantując spokojny sen w nocy oraz nieprzerwaną zabawę w dzień w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100 proc. wykonane z bawełny

- podała Biedronka.

Akcja promocyjna wyprawek Biedronki z produktami Dada wystartowała 3 lutego 2020 r. i potrwa do końca roku lub do wyczerpania puli paczek powitalnych.

Więcej o: