Biedronka wprowadza sporą nowość. W wybranych sklepach mięso kupimy "od ręki"

Biedronka sukcesywnie zwiększa liczbę sklepów, w których funkcjonuje lada mięsna. Pod koniec stycznia bieżącego roku takie rozwiązanie działało w ponad 100 sklepach.

Jak podaje serwis wiadomoscihandlowe.pl, na razie rozwiązanie znajdziemy z 113 z 3000 sklepów pod szyldem Biedronki. Sukcesywne wprowadzanie lad mięsnych to realizacja projektu zapowiedzianego w październiku 2019 roku. Lady pojawią się w tych sklepach, w których będzie miało to uzasadnienie biznesowe. Co ciekawe, pierwsze podejście do ich wprowadzenia robiono już w 2014 roku, ale wtedy pomysł okazał się fiaskiem. 

Zobacz wideo Nadchodzi zaostrzenie zakazu handlu. Jak uderzy to w pracowników tego sektora?

Biedronka z ladą mięsną. Gdzie można znaleźć takie sklepy?

Stoiska mięsne w sieci Biedronka wyglądem oraz funkcjonalnością niczym nie różnią się od tradycyjnych lad mięsnych bardzo popularnych w marketach wielkopowierzchniowych czy sklepach typu Społem. Dzięki nim klienci będą mogli wybrać oraz kupić artykuły spożywcze na wagę. Wprowadzenie tego rozwiązania nie oznacza jednak rezygnacji z rozwiązań stosowanych dotychczas, czyli mięsa i wędlin paczkowanych. Wciąż będą one dostępne w sklepach sieci - także tych z ladami.

Najwięcej placówek z nowym rozwiązaniem można znaleźć w Warszawie (10 sklepów) oraz Wrocławiu (4). Sieć nie ogranicza się jednak do większych miast. Lady znajdziemy m.in. w sklepach w Sędziszowie Małopolskim, Unisławie czy Łasinie.  

Biedronka. Zakupy możliwe również w niedzielę

Popularna sieć handlowa coraz bardziej rozwija swój segment e-commerce. Kilka miesięcy temu we współpracy z Glovo wprowadzono możliwość dowozu produktów bezpośrednio do klientów. Taka usługa dotyczy 200 sklepów w 16 miastach Polski. Co ciekawe, zakupy w ten sposób można zrobić również w niedzielę. Temu rozwiązaniu, pod kątem ewentualnego łamania przepisów o zakazie handlu, miała się przyjrzeć Państwowa Inspekcja Pracy.

W odpowiedzi na zarzuty Biedronka wystosowała komunikat, w którym zaznacza, że "współpraca z Glovo zakłada sprzedaż produktów online właśnie w ten sposób, zgodnie z regulaminem Sklepu Internetowego Biedronka określającym zasady zawierania umów sprzedaży na odległość pomiędzy klientami a siecią Biedronka. W niedziele niehandlowe, zgodnie z przepisami prawa, nasze sklepy stacjonarne pozostają zamknięte dla klientów". 

Więcej o:
Komentarze (29)
Biedronka wprowadza sporą nowość. W wybranych sklepach mięso kupimy "od ręki"
Zaloguj się
 • ryjaroslawa

  Oceniono 27 razy 19

  Jak mnie wkur...zają te baby w kolejce za mięsem:
  - Pani pokaże ten schabik... A ten drugi... A ten pod spodem... A nie ma innego? Ech... Ach... Pfff... To z tego pierwszego dwa plastry... A ta szynka wieprzowa to z czego?"
  Z barana ku...!

 • mxx01

  Oceniono 13 razy 9

  Na wagę a nie od ręki.
  Kogo wy w tej gazecie zatrudniacie

 • kresedebarg

  Oceniono 9 razy 7

  Wielki plus za kasy bezobsługowe, aż mi się chce po zakupy wyjść.

 • donmarek

  Oceniono 5 razy 5

  Niedouki, czy dotrze w końcu do waszych tępych i pustych łbów, że określenie "od ręki" znaczy, już, teraz, natychmiast, bez czekania !!!
  ps
  zamiast religii, trzeba było nieco języka - podobno - ojczystego liznąć !!!

 • lusjola

  Oceniono 2 razy 2

  I bardzo dobrze Biedronka utarła nosa pissuarom !!! Głupota rządzących jest wielka !!!

 • leszlong

  Oceniono 6 razy 2

  "Co ciekawe, pierwsze podejście do ich wprowadzenia robiono już w 2014 roku, ale wtedy pomysł okazał się fiaskiem."

  Ta lada mięsna funkcjonuje w mojej pobliskiej Biedronce od 2014 r. bez przerwy i cieszy się sporą popularnością. Nigdy nie była fiaskiem, więc proszę nie pisać głupot.

 • roman_

  Oceniono 4 razy 0

  Obmacane, obwąchane, obchuchane albo i obryzgane enty raz. Dziekuje nie.

 • login.nie.jest.wolny

  Oceniono 2 razy 0

  - Co to?
  - A to?
  - A to co?
  - Co to?
  - Co to?
  - A to?
  Myślicie, że to dziecko poznaje świat, a to stara baba przy stoisku mięsnym szuka wędliny życia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX