Kross wynajmie rowery firmom. Pracownicy będą nimi dojeżdżać do pracy

Znany producent rowerów firma Kross zdecydowała się uruchomić program długoterminowego wynajmu rowerów dla firm. Program może być jednym z elementów systemu bonusów stosowanych przez firmy dla swoich pracowników.

W czasach pandemii koronawirusa coraz większą popularność, jako środek przemieszczania się, zdobywa rower. Potwierdzają to również twarde dane. Jak poinformował GUS, w maju 2020 r. produkcja rowerów zwiększyła się o jedną trzecią względem analogicznego miesiąca w ubiegłym roku.

Zobacz wideo Szlezwik-Holsztyn - na rowerze

Kross wynajmie rowery firmom. "To doskonałe połączenie aktywności fizycznej i oszczędności czasu"

Znany polski producent rowerów Kross w oryginalny sposób zdecydował się wykorzystać rowerowy boom. Firma stworzyła nową spółkę Kross Rental, za pomocą której realizowany będzie program długoterminowego wynajmu jednośladów dla firm. 

- Nasz program skierowany jest do właścicieli firm, którzy chcą, aby ich pracownicy w sprawny, zdrowy i przede wszystkim bezpieczny sposób docierali do miejsca pracy. To doskonałe połączenie aktywności fizycznej i oszczędności czasu, bowiem w mieście droga door to door, często zajmuje tyle samo czasu co dojazd samochodem i poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego" - powiedział prezes Kross Rental Tomasz Kurzątowski, cytowany w komunikacie.

Kross z programem wynajmu rowerów dla firm. Na czym będzie on polegał? Na jaki okres będzie można wynająć rowery? 

Program Kross Rental, zamiast siłowni czy klubów fitness, może być jednym z elementów systemu bonusów stosowanych przez firmy dla swoich pracowników. Pracodawcy będą mogli skorzystać z nowego programu w opcji abonamentowej. Czas trwania umów wyniesie 12, 24 lub 36 miesięcy. Usługa będzie wspierana przez profesjonalny serwis lub assistance, zapewnione przez operatora. Firma będzie mogła wybrać, czy chce wynająć rowery miejskie, elektryczne czy trekingowe. 

Więcej o: