Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów. Sieć wraca także z promocją. Cztery piwa gratis

Biedronka wprowadza dłuższe godziny sklepów w piątek 14 sierpnia. Powodem takiej decyzji jest zakaz handlu, który z powodu sobotniego święta obowiązywać będzie przez cały weekend.

W weekend 15 i 16 sierpnia czeka nas wyjątkowa sytuacja. W sobotę 15 sierpnia obchodzone jest Święto Wojska Polskiego oraz Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dzień ten jest ustawowo wolny od pracy, co oznacza, że zamknięte będą galerie handlowe oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Zakupów nie zrobimy również w niedzielę, gdyż 16 sierpnia to niedziela niehandlowa.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Biedronka wydłuża pracę sklepów i wprowadza specjalną promocję

W związku z tym Biedronka zdecydowała się wydłużyć godziny pracy sklepów. Ponad 2 tysiące marketów będzie czynne do godz. 23 a ponad 100 pozostało otwartych w nocy z czwartku na piątek. Celem tej decyzji jest zapewnienie klientom komfortowych warunków do zrobienia zakupów. 

- Będzie z czego wybierać, szczególnie że Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną, dzięki której klienci nie tylko mogą się przygotować do niehandlowego weekendu, ale także sporo zaoszczędzić - powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

W piątek 14 sierpnia klienci posiadający kartę "Moja Biedronka" mogą zaopatrzyć się w produkty na grilla, a więc kiełbasy, karkówki po cenie obniżonej nawet o 50 proc. Sieć wprowadziła także ofertę promocyjną 4+4 na piwa Radler, w której za cztery kupione piwa smakowe drugie tyle otrzymuje się gratis. 

Biedronka zamknięta w sobotę. Czy można korzystać z Glovo? 

Od kilku miesięcy sieć współpracuje z marką Glovo, która dostarcza zakupy w 21 polskich miastach. Dzięki temu z usług Biedronka będzie można skorzystać również w najbliższą niedzielę. Darmowa dostawa przysługuje przy zakupach za kwotę co najmniej 199 zł. Czas oczekiwania wynosi 45 minut. O ile przepisy o zakazie handlu w niedzielę da się obejść w ten sposób, to z usług Biedronki za pośrednictwem Glovo nie będzie można skorzystać w sobotę 15 sierpnia 

Więcej o: