Nowe darmowe gry od Epic Games Store. W ofercie Football Manager 2020 i Watch Dogs 2

Epic Games Store po raz kolejny oferuje darmowe gry. W specjalnej ofercie znalazły się m.in. Football Manager 2020 oraz Watch Dogs 2. Gry można pobrać do czwartku 24 września.

Epic Games Store regularnie oferuje darmowe gry. W minionym tygodniu pobrać można było dwie produkcje - Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine. Tym razem sklep zaskoczył fanów, oferując gry cieszące się sporą popularnością, Tym samym Epic nawiązał do czasów, kiedy za darmo można było pobrać GTA V. 

Zobacz wideo Kultowe gry retro. Czy Wam też spędzały sen z powiek?

Darmowe gry w Epic Games Store

W związku z rozpoczęciem się sezonu 2020/2021 w piłce nożnej, Epic postawił wyjść naprzeciw fanom popularnego FM-a. Za darmo dostępna jest najnowsza wersja serii - Football Manager 2020. To idealna gra dla osób, które chcą się wcielić w rolę menadżera klubu piłkarskiego bądź szukają alternatywy od FIFY.  

Druga darmowa gra na Epic Games Store to cieszący się równie dużą popularnością Watch Dogs 2. Gra akcji została wydana przez Ubisoft w 2016 roku i jest kontynuacją produkcji o tym samym tytule wydanej dwa lata wcześniej. W grze można wcielić się w rolę hakera, gdyż jej głównym motywem jest włamywanie się do różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Akcja dzieje się w San Francisco, a główny bohater, Marcus Holloway, próbuje zniszczyć system, przez który został oskarżony o udział w przestępstwie. Poza opcją gry w trybie jednosobowym, istnieje możliwość rozgrywki z innymi graczami.

Ostatnia z darmowych produkcji od Epic, czyli Stick It To The Man! jest zdecydowanie najmniej popularna. Tę przygodową grę wyróżnia nietypowa oprawa graficzna. 

Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 za darmo. Jak pobrać gry?

Aby pobrać gry, należy posiadać konto Epic Games Store. Na stronie sklepu znajduje się zakładka "Free games" oraz tytuł produkcji. Po kliknięciu którejś z nich należy wybrać opcję Download. Tytuł na stałe zostanie w naszej bibliotece. Przypominamy, że promocja jest dostępna do 24 września do godziny 17:00.

 
Więcej o: