Black Friday w sklepach Kaufland. W piątek 27 listopada sieć rozda piwa za darmo

Black Friday wypada w tym roku 27 listopada. Tego dnia klienci sklepów Kaufland będą mogli skorzystać z piwnej promocji - do sześciu zakupionych piw cztery kolejne zostaną dołożone gratis.

Tylko w najbliższy piątek klienci sklepów Kaufland będą mogli skorzystać z promocji na piwo. Do zakupionych sześciu piw butelkowych, w gratisie dostaną cztery kolejne. Akcja sieci przypomina zatem dotychczasowe, weekendowe działania promocyjne Lidla i Biedronki, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Promocja Kauflanda potrwa tylko jeden dzień.

W piątek Kaufland rozdaje piwa za darmoW piątek Kaufland rozdaje piwa za darmo Fot. Kaufland / Gazetka promocyjna

Kaufland rozdaje piwa za darmo 

Klienci, którzy skorzystają z promocji, za 10 piw zapłacą tak, jak za sześć. Oferta nie dotyczy jednak wszystkich piw butelkowych z oferty Kauflanda. W promocyjnej cenie będzie można zakupić wyłącznie piwa Kasztelan Niepasteryzowane oraz Namysłów Pils. W praktyce zatem piwosze otrzymają rabat w wysokości 39 proc. 

Dlatego zamiast regularnej ceny 2,39 zł za jednego Kasztelana Niepasteryzowanego klienci zapłacą 1,44 zł. W przypadku Namysłowa Pilsa, który standardowo kosztuje 3,19 zł, klienci zapłacą 1,92 zł. 

Zobacz wideo Black Friday. Święto amerykańskiego konsumpcjonizmu?

Black Friday w dyskontach 

Black Friday odbywa się w piątek po Świecie Dziękczynienia, które jako święto ruchome wypada w czwarty czwartek listopada. W 2020 roku Black Friday ma miejsce 27 listopada, ale licznych promocji należy spodziewać się tydzień przed i po tym terminie. Choć w czasie Black Friday najczęściej przeceniane są sprzęty RTV/AGD oraz odzież, to specjalne oferty promocyjne decydują się także wprowadzić popularne dyskonty

W tym roku Lidl zdecydował się przygotować Black Week, podczas którego produkty są przeceniane nawet o 80 proc. Promocje rozpoczęły się w poniedziałek 23 listopada. W obniżonej cenie można znaleźć m.in. zestaw do golenia marki Philips za 199 zł czy suszarkę na pranie za 25 zł.

Biedronka natomiast zdecydowała się przygotować specjalną promocję w postaci Black Weekend. 27 i 28 wszystkie artykuły przemysłowe, tekstylia, książki i zabawki są objęte specjalnym rabatem. Przy zakupie dwóch produktów tego typu jeden z nich będzie o 50 proc. tańszy.

Promocje trwają także w innych miejscach. Tutaj opisywaliśmy, na jakie okazje można liczyć w sklepach z elektroniką

Więcej o: