Cyberpunk 2077. CD Projekt przeprasza graczy i zapowiada kolejne aktualizacje

CD Projekt planuje drugą serię aktualizacji gry "Cyberpunk 2077" w ciągu najbliższych 7 dni, zaś w styczniu i lutym 2021 roku przewiduje wydanie łatki. Dzięki temu powinny zostać wyeliminowane problemy występujące na konsolach poprzedniej generacji.

"Po pierwsze, chcielibyśmy zacząć od przeproszenia za to, że nie pokazaliśmy wam gry na konsolach poprzedniej generacji przed jej premierą i, w konsekwencji, nie umożliwiliśmy podjęcia decyzji o zakupie bazującej na większym zasobie informacji. Powinniśmy zwrócić więcej uwagi na to, by gra funkcjonowała lepiej na PlayStation 4 i Xbox One" - przekazali twórcy gry w oświadczeniu zarządu opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Cyberpunk. CD Projekt zapowiada aktualizacje oraz łatki. Naprawią większość błędów 

W dalszym fragmencie oświadczenia spółka poinformowała, że wciąż pracuje nad naprawą błędów oraz poprawą wrażeń z Cyberpunk 2077. W związku z tym najbliższych dniach gracze mogą spodziewać się aktualizacji. 

"Pierwsza seria aktualizacji została właśnie opublikowana, a następna pojawi się w ciągu 7 dni.  W najbliższej przyszłości możecie spodziewać się kolejnych, ponieważ będziemy aktualizować grę na bieżąco. Po Świętach wypuścimy dwie duże aktualizacje, w tym Patch 1., który pojawi się w styczniu. Po nim pojawi się w lutym Patach 2." - informują twórcy, według których dzięki temu poprawione zostaną wszystkie błędy, które napotkały osoby grające na konsolach poprzedniej generacji. 

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 coraz bliżej. Za co pokochamy nową grę CD Projektu?

Zarząd przyznał, że te poprawki nie sprawią, że gra na konsolach poprzedniej generacji będzie odbywała się tak samo, jak na komputerze osobistym o wysokich parametrach czy na konsolach nowej generacji, ale będzie to "doświadczenie bliższe im niż obecnie".

CYBERPUNK 2077 Cyberpunk 2077. Szybko poszło. CD Projekt już zarabia na grze

W komunikacie CD Projekt namawia klientów, by "dać szansę" grze. Osoby, które nie będą z niej zadowolone i nie chcą czekać na poprawki, mogą poprosić o zwrot pieniędzy za produkt.

Więcej o: