Prezent na Dzień Babci i Dziadka. Biedronka i Lidl przygotowały promocje

Jak co roku największe sieci handlowe zdecydowały się przygotować promocje na Dzień Babci i Dziadka. Co Biedronka i Lidl przygotowały dla seniorów?

Dzień Babci i Dziadka wypada w czwartek i piątek 21 i 22 stycznia. W Polsce święto ma stosunkowo długą tradycję, gdyż jest obchodzone od 1964 roku. W te dni role się odwracają i to wnuki dają prezenty najbliższym seniorom. W związku tym największe sieci handlowe zdecydowały się przygotować specjalne promocje. 

Lidl sprzedaje niewymiarowe burakiLidl sprzedaje już krzywe buraki. Rolnik miał je wyrzucić przez kształt

Dzień Babci i Dziadka. Promocje w Biedronce 

Biedronka przygotowała rabaty na najpopularniejsze słodycze, jak chociażby wedlowskie Ptasie Mleczko czy czekoladki Merci. Pierwszy z produktów z kartą „Moja Biedronka” dostępny będzie w cenie 9,99 zł zamiast 12,99 zł. Dodatkowo w obniżonej cenie zakupić będzie można także kawę oraz Woda perfumowaną Bi-es (100 ml) za 9,99 zł (przecena z 14,99 zł). Oferta promocyjna obowiązywać będzie do 23 stycznia. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidl wprowadza storczyki i okazyjne skarpetki z okazji Dnia Babci i Dziadka 

Lidl zdecydował się wprowadzić szereg produktów dedykowanych seniorom. W ofercie sklepów pojawią się m.in. kwiaty doniczkowe. Z aplikacją Lidl Plus wszystkie rodzaje storczyków będą dostępne z 25-procentową przeceną (dwupędowy storczyk Multiflora - 29,99 zł). Do kupienia dostępne będą Kalanchoe (9,99 zł) oraz  Frizea i Guzmania (19,99 zł za sztukę). Ponadto, za 6,99 zł za sztukę będzie można zakupić skarpetki z napisami „nie ma jak u babci”, „super dziadek”

Niemiecka sieć również zdecydowała się na obniżkę cen produktów najczęściej kupowanych babciom oraz dziadkom. W promocji dostaniemy Praliny Cherry Liqueur, wedlowską czekoladę mleczną czekoladki Mieszko Twój Sekret z opakowaniem dedykowanym na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Oferta promocyjna w Lidlu dostępna jest od poniedziałku 18 stycznia.

Mateusz MorawieckiSiłownie i restauracje otwarte w lutym? Morawiecki podał warunki

Więcej o: