Biedronka z kolejną promocją. 12 piw za darmo tylko w piątek

Biedronka przygotowała promocję 12+12. Zgodnie z ofertą w piątek 5 lutego do każdych 12 zakupionych piw, 12 kolejnych dostajemy za darmo. Promocja jest dedykowana posiadaczom karty Moja Biedronka.

Lidl i Biedronka regularnie kuszą klientów różnymi promocjami. W minionych miesiącach sporą popularnością cieszyły się oferty promocyjne na zakup piwa. Biedronka zdecydowała się powtórzyć znaną akcję rozdawania piwa za darmo.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Biedronka rozdaje piwa za darmo. Oto szczegóły promocji

Jak poinformowała sieć, przy zakupie 24 butelek, klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzyma rabat o wartości 12 najtańszych piw. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki promocyjne. Oferta będzie dostępna w sklepach tylko w piątek 5 lutego. Będzie można z niej skorzystać tylko raz, darmowe piwa zostaną nabite po zeskanowaniu ważnej kary Moja Biedronka.

Kino Cinema City - zdjęcie ilustracyjneNieoficjalnie: Rząd rozważa otwarcie kin. Jeszcze w piątek decyzje

Dodatkowo sieć przygotowała listę marek piw, które będą objęte promocją. Znalazły się na niej m.in.: 

  • Calsberg,
  • Desperados,
  • Heineken,
  • Zatecky,
  • Somersby,
  • Żywiec.

Wszyscy zainteresowani skorzystaniem z promocji powinni udać się do sklepów, najlepiej w godzinnych porannych, gdyż promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Olga SemeniukKiedy będzie można organizować wesela? Resort zdradza możliwy scenariusz

Biedronka z przypadkową promocją na wino 

W sklepach sieci Biedronka można było w tym tygodniu kupić po promocyjnej cenie wino półsłodkie Fresco Frizzante Fragola. Było ono sprzedawane przypadkowo po 1,99 zł, choć jego cena regularna to 10,99 zł. Przecena była wynikiem pomyłki w systemie kasowym. Problem był ogólnopolski. Następnego dnia wino sprzedawane było w cenie regularnej 10,99 zł, choć w niektórych sklepach produkt został wyprzedany po promocyjnej cenie.

Więcej o: