Tłusty czwartek w Biedronce. Dostawa pączków za darmo pod jednym warunkiem

Z okazji Tłustego Czwartku Biedronka przygotowała kilkanaście propozycji pączków. Cena opakowania 12 sztuk pączków z marmoladą (65 g) to, dla posiadaczy karty Moja Biedronka, 2,99 zł za opakowanie. Dla posiadaczy aplikacji Glovo sieć przygotowała darmową dostawę, ale pod pewnym warunkiem.

Z okazji Tłustego Czwartku, czyli tradycyjnych Zapustów w ofercie Biedronki będzie można znaleźć zarówno pączki tradycyjne, marki własnej Słodka Kraina, bez dodatku sztucznych aromatów, barwników, jak i inne słodkości, z nadzieniami do wyboru. Sieć w tegorocznej ofercie ma 16 rodzajów tłustoczwartkowych produktów: od pączków z marmoladą, nadzieniem waniliowym i orzechowym, po donuty z posypką.

Zobacz wideo Galaktyczne, kolorowe, pyszne - najlepsze pączki i donaty na tłusty czwartek

Tłusty Czwartek w Biedronce

- Polacy kochają Tłusty Czwartek. W końcu to idealna okazja, aby bez większych wyrzutów sumienia osłodzić sobie dzień. Co roku w naszych sklepach sprzedajemy masę słodkich wypieków - w 2020 roku było to ponad 17 milionów pączków i donutów w całym "tłustoczwartkowym" tygodniu. W tym roku przygotowaliśmy dla klientów nie tylko wyjątkowe produkty, ale i specjalne promocje. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak i tradycję, dlatego polecamy, chociażby pączki Słodka Kraina. Wyróżnia je skład - są bez dodatku substancji konserwujących i barwników, do ich przygotowania użyto wyłącznie naturalnych aromatów, a w dodatku są smażone tradycyjnie, na smalcu. Warto też wiedzieć, że nadzienie pączka, przygotowano z polskich owoców - mówił Adam Lalewicz, młodszy menedżer ds. rozwoju jakości i kontroli marki własnej w Biedronce cytowany w komunikacie.

Zdjęcie ilustracyjne: pączkiTłusty czwartek. Ile zapłacimy za pączki? Ceny mogą nas zaskoczyć

Ile kosztują pączki w Biedronce?

Cena opakowania 12 sztuk pączków z marmoladą (65 g) to koszt 2,99 zł za opakowanie, czyli 0,25 gr za sztukę - oferta dostępna z kartą Moja Biedronka. Natomiast pączki Słodka Kraina dostępne są w wersjach: z marmoladą wieloowocową i lukrem oraz z marmoladą wieloowocową i pudrem dekoracyjnym. Przy zakupie sześciu sztuk (80 g) pączków Słodka Kraina z nadzieniem z polskich owoców, cena za sztukę wyniesie 55 gr. Oprócz tradycyjnych wariantów klienci Biedronki mogą spróbować m.in. pączków w kształcie serca z nadzieniem malinowym (1,99 zł/szt.), pączków z powidłami i skórką pomarańczową (1,99 zł/szt.) czy pączków z nadzieniem o smaku wiśniowym lub różanym (1,99 zł/szt.)

Jak skorzystać z dostawy za darmo?

"Biedronka ma również dobrą informację dla kupujących, którzy tego dnia wybiorą zakupy online przez aplikację Glovo, dostępną w 31 miastach w Polsce. 11 lutego, przy zakupach za minimum 10 zł, Glovo dostarczy produkty pod wskazany adres za darmo" - podano.

Więcej o: