Kendall+Kylie. Promocja premierowych torebek od Kardashianek w sieci Biedronka

Mniejsze i większe torebki oraz kosmetyczki sygnowane logotypem Kendall+Kylie pojawią się w poniedziałek w ofercie sieci Biedronka. Za produktami stoją siostry Jenner, które popularność zyskały dzięki programowi "Z kamerą u Kardashianów".

W sklepach sieci Biedronka rusza sprzedaż produktów sygnowanych marką Kendall+Kylie. Stworzyły ją popularne siostry Jenner. White Label to linia plecaków, torebek i kosmetyczek, które nie były do tej pory dostępne w Polsce. W placówkach sieci dostępne będą od 1 marca - czytamy w komunikacie

Pieczywo (Zdjęcie ilustracyjne)Biedronka sprzedaje pieczywo za pół ceny. Sklepy walczą z marnowaniem jedzenia

Torebki od Kardiashanek już za 79 zł

W ofercie Biedronki znajdą się o praktyczne i pojemne shopperki w cenie 139 zł, torebki damskie (pudełkowe i prostokątne) za 79,90 zł, a także zestaw kosmetyczek, plecak lub mała torebka z zewnętrznymi kieszeniami za 89,90 zł. Większość produktów utrzymana jest w tonacji czarnej i srebrnej. Posiadają logotyp marki Kendall+Kylie.

Zobacz wideo Dlaczego komputery i karty graficzne tak podrożały? Winna jest nie tylko pandemia [TOPtech]

Akcesoria występują w awangardowej, ciekawej kolorystyce. Przeważa tu czerń i srebro. Wszystkie produkty są ozdobione wyraźnym logotypem marki Kendall+Kylie.

Oferta na torebki w BiedronceOferta na torebki w Biedronce Fot. materiały prasowe

Znane siostry zakładają markę

Siostry Kendall i Kylie Jenner popularność zdobyły dzięki telewizyjnemu programowi "Z kamerą u Kardashianów". Od 2012 roku rodzeństwo zaczynało podbijać rynek mody. Popularność produktów sygnowanych nazwiskiem sióstr bierze się m.in. z ich obecności w portalach społecznościowych. Profil na Instagramie ma bowiem 370 mln obserwujących. 

Kolejna "modowa" oferta w Biedronce

Produkty związane z modą nie po raz pierwszy pojawiają się w sieci Biedronka. W minionym tygodniu w sklepach portugalskiego giganta kupić można było popularne klapki Kubota. Od poniedziałku 22 lutego do wyczerpania zapasów nabyć można obuwie w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, granatowym, różowym i błękitnym oraz w rozmiarach od 37 do 44. Cena wynosi 24,99 zł. 

BiedronkaBiedronka z nową promocją. Tańsze zakupy po godzinie 18

Więcej o: